Žūklio taurė, įžanga

 

Pociaus reklama

 

2018 metų, liepos 12 dieną, prasideda sportinės karpių žūklės Lietuvos čempionato paskutinis trečiasis etapas Žūklio taurei laimėti. Varžybos baigsis sekmadienį, liepos 15 dieną.

Prie taurės įsteigimo ženkliai prisidėjo UAB ,,Vilmanda“ šeimininkas Valdas Rimkus, jo prižiūrima Kaune populiari žūklės prekių parduotuvė ,,Žūklys“ visada atvira žūklės mėgėjams: https://zuklys.lt/

Dėkojame Valdui Rimkui ir visam Žūklio kolektyvui už ilgalaikę paramą rengiant Lietuvos čempionatą bei pagalbą Pasaulio čempionatuose.

Rezultatai po dviejų etapų:

Baudos taskai po dvieju etapu 2018

Po trijų etapų sužinosime 2018 metų Lietuvos čempionus ir prizininkus bei susiformuos Lietuvos rinktinė, kuri galimai dalyvaus dviejuose Pasaulio čempionatuose: šių metų spalio mėnesį Serbijoje ir kitais metais vasario mėnesį Pietų Afrikos Respublikoje.

Taip pat sužinosime pirmąjį komandų šešetuką, šios komandos dalyvaus BALTIC CARP CUP Latvijoje, liepos 26-29 dienomis, Balotės ežere, šalia miesto Jakabpilis.  Atstumas nuo Vilniaus ar Kauno iki šio vandens telkinio apie 250 km.

III etape startuos 15 komandų, varžybos vyks Kintuose: http://kintai.lt/uab-kintai/

Sektoriai Kintuose bus išdėstyti sekančiai:

Kintu su sektoriais

Kintuose renkamės liepos 12 d.  8.00 – 9.00 val. šioje vietoje.

III etapo darbotvarkė:

Ketvirtadienis:

Registracija – 9.00

Varžybų atidarymas – 9.30

Burtų traukimas – 9.45

Varžybų pradžia – 12.00

Sekmadienis:

Varžybų pabaiga – 12.00

Apdovanojimai – 14.00

Varžybų reglamentas

Komandų registracija

Varžybų taisyklės

Rinktinės formavimo nuostatai

Informacija varžybų dalyviams:

Jaukinimo tylos metas nuo 19 valandos vakaro iki 8 valandos ryto.

Prie sektorių bus leidžiama statyti tik du vienos komandos automobilius, vienas iš vienos pusės, kitas iš kitos pusės sektoriaus. Kiti automobiliai privalės stovėti nurodytose vietose.

Galima bus užsisakyti maistą į sektorius. Pusryčiai, pietūs ir vakarienė kainuos 15 eurų žmogui, maistas bus tiekiamas užsisakius tik visą dienos paketą.

Vyriausias varžybų teisėjas Remigijus Rupeika.

 

Oficialios varžybų rezultatų lentelės bus atnaujinamos du kartus per dieną www.laukarpis.lt – po rytinio svėrimo ir po vakarinio svėrimo.

Informacinės priemonės: TV laida ,,Apie žūklę“, feisbuke KarpisLive (Tomas Pocius) bei Karpininkų asociacija ir laukarpis.lt .

Be pavadinimo

Lietuvos karpininkų asociacija

.

9 atsakymai į “Žūklio taurė, įžanga

 1. vienu zodziu bardakas!!!! nesuprantu kaip iskritusios komandos narys gali papildyti komanda dalyvaujancia finaliniame etape ???
  tarkim sitas variantas !!ar tikrai sita komanda gaude tokia registracijos sudetim ir ar ji dalyvaus tokia sudetim -finaliniam etape???,,Salmo“ – Darius Surgautas, Giedrius Lenkaitis, Ruslanas Kotelnikovas.
  dar noreciau paklausti ar is iskritusiu komandu matysime siuos dalyvius finaliniame etape::???,Carp Anglers“ – Justas Barakauskas, Aurimas Misius.,,,Imperial Baits“ – Tomas Klovas, Julius Valujevičius.ir t.t.

 2. Taisyklės to nedraudžia. Kur jūs matėte, kad viduryje sezono komandoms negalima būtų įsigyti pajėgių sportininkų, kad užkamšyti savo trūkumus ar pakeisti traumuotus žaidėjus ? Komandos turi pinigų ir derasi. Komandų registracija pasibaigus jau seniai, bet komandų dalyvių paskutinė registracija būna prieš pat startą, taip kaip numatyta varžybų taisyklėse – darbotvarkėje. Mūsų žiniomis finale pamatysime ir Justą Barakauską ir Aurimą Misių, ir tai neturėtų stebinti, nes jie kol kas Lietuvos čempionai.

  1. Cia toks bardakas ,kad jie patys nesigaudo kur ir kas dalyvauja !!! svarbu pinigelius surinkti!!!! p.s. -Paskutinė komandų dalyvių registracija ketvirtadienį 9 val?????
   tai kad ir taip viskas buvo aisku kas pakliuvo o kas ne!!!!nu klonai!!!P.S. Anonimui-visu pirma ne tau snargliau spresti -gerti man ar negerti!!! O del balkio tai manau Jums labiau reikia o ne man!!!!

Parašykite komentarą