Žvejoklio taurė, įžanga.

2018 metų, gegužės 17 dieną, startuoja Lietuvos sportinės karpių žūklės čempionatas.

Pociaus reklama

 

Visų pirma norėtume padėkoti pirmo etapo taurės steigėjui UAB ,,Žvejoklis“, šios įmonės vadovas Žilvinas Kazlauskas jau daug metų prisideda prie karpininkų gerovės Lietuvoje. Parduotuvių kur visada laukiami karpininkai adresai.

Registracija į varžybas jau baigiasi,  Ilgio ežere dalyvaus 20 komandų. Starto metu meškeres (ne ginklus) surems apie 50 žmonių, pasiryžusių šiam nelengvam išbandymui.

Prie Ilgio ežero renkamės gegužės 17 d.  8.00 – 9.00 val.

I etapo darbotvarkė:

Ketvirtadienis:

Registracija – 9.00

Varžybų atidarymas – 9.30

Burtų traukimas – 9.45

Varžybų pradžia – 12.00

Sekmadienis:

Varžybų pabaiga – 12.00

Apdovanojimai – 14.00

 

Varžybų atidarymo – uždarymo vieta žemėlapyje, ten pat bus ir teisėjų būstinė. Automobiliai paliekami ant asfaltuoto keliuko, kaip pažymėta nuotraukoje:

Atidarymo vieta

 

Prieš burtų traukimą varžybų dalyviai bus informuoti apie mažus taisyklių pasikeitimus prie kurių visi nesunkiai prisitaikys.

Varžybų reglamentas

Komandų registracija

Varžybų taisyklės

Po burtų traukimo ceremonijos Juozas Paulėkas padės susigaudyti sektoriuose, paaiškins sektorių ribas, nurodys kur statyti automobilius.

Vyriausias varžybų teisėjas Remigijus Rupeika.

Oficialios varžybų rezultatų lentelės bus atnaujinamos du kartus per dieną www.laukarpis.lt – po rytinio svėrimo ir po vakarinio svėrimo. Reikia pastebėti, kad oficialias rezultatų suvestines padaryti užtrunka ilgiau, nes nenorima įvelti klaidų, todėl jos yra kelis kartus patikrinamos. Bet mes tikimės, kad kaip ir pernai geri žmonės preliminarius rezultatus skelbs online www.facebook.com

Informacinės priemonės: laida ,,Apie žūklę“ , feisbuke KarpisLive (Tomas Pocius) bei Karpininkų asociacija ir laukarpis.lt .  Sklinda gandai, kad KarpisLive ruošia staigmenų informacijos pristatyme – nekantriai lauksime.

Be pavadinimo

.

Lietuvos karpininkų asociacija

.