Šventinė vakaronė

.

Po visuotinio LKA susirinimo – 2019 vyko šventinė vakaronė, kurioje buvo pagerbti Lietuvos sportinės karpių žūklės čempionai, prizininkai, bei LKA rėmėjai.

.

2019 metų sportinės karpių žūklės Lietuvos čempionatas

 

I vieta: komanda ,,DEVINTA” – Darius Savickas, Simonas Gudonis.

II vieta: komanda ,,JUDEX” – Deividas Sabonis ir Rimantas Kičas.

III vieta: komanda ,,DYNAMITE BAITS – ŽŪKLYS 2“ – Saulius Navickis, Aurimas Katkevičius.

 

Padėkos rėmėjams

 

Mes džiaugiamės visais savo rėmėjais, todėl norėtume kiekvienam  rėmėjui įteikti po mažą atminimo dovanėlę.

UAB ,,Vilmanda”. Daugelis Lietuvos žvejų žino kauniečių parduotuvę ,,Žūklys”.  Didėjant žvejų poreikiams, Žūklys bando specilizuotis ne tik į tradicinės žūklės prekių pasiūlą, bet ir ypatingai atkreipti dėmesį į sparčiai populiarėjantį karpių gaudymą ir žvejybą jūroje.

UAB,,JUDEX”; Tai įmonė, užsiimanti maisto produktų gamybą ir visiškai nesusijusi su karpių žūkle, bet įmonės vadovas Rimantas Kičas be galo daug prisideda prie sportinės karpių žūklės puoselėjimo.

Virginija ir Virginijus Daubarai, Pykaičių šeimininkai. Jiems irgi atskira padėka, ne tik už puikų tvenkinį, bet ir už nuoširdų bendravimą.

UAB,,Siprakas”;  Tai mums visiems gerai žinomas Remigijus Rupeika , kuris jau daug metų prekiauja įvairiomis žūklės prekėmis.

Renmar baits priešakyje su Renaldu Marčiukaičiu tai kokybės garantas.

Danas Brazauskas, naujokas LKA gretose ir taip pat neabejingas sportinei karpių žūklei.

Adomas Milukas ir UAB ,,KINTAI”, ilgametis LKA  rėmėjas. Padėkos raštas tai tik maža dalelė už visus padarytus darbus susietus su sportine karpių žūkle.