Edgaras Ramuckas

Edgaras Ramuckas

 

 

 

 

.

.

Repeticija prieš pasaulio čempionatą „CARP OPEN TOURNAMENT 2019“ Trident Lake – Prilbichi Ukraine

Be pavadinimo

Rugsėjo 2-5 dienomis vyks tarptautinės varžybos „CARP OPEN TOURNAMENT 2019“ Ukrainoje prie Prilbichi miestelio esančios užtvankos, ukrainiečių vadinamos Tridnet Lake. Varžybose dalyvaus vienuolikos šalių atstovai iš Ukrainos, Šveicarijos, Anglijos, Nyderlandų, Izraelio, Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Slovėnijos, Kroatijos ir Baltarusijos. Visoms šalims, tai bus didelė repeticija prieš kitų metų Fips’ed pasaulio karpinės žūklės čempionatą 2020 m., kuris vyks toje pačioje užtvankoje.

Trident lake užtvanka įsikūrusi apie 50 kilometrų nuo septinto pagal dydį Ukrainos miesto Lvovo. Logistiškai Lietuvai geroje vietoje įsikūręs telkinys yra tik apie 30 kilometrų nuo Lenkijos sienos. Užtvanka yra 120 hektarų dydžio, kranto linijos ilgis yra daugiau nei 6 kilometrai, tinkamo naudoti žvejybai 5 kilometrai. Plotis siekia nuo 300 metrų iki 1 kilometro. Gyliai svyruoja nuo 1,5 m. iki 4,5 m. Telkinys nėra gilus todėl labai tinkamas karpiams ir amūrams. Žuvų įvairovė nėra plati, be karpių ir amūrų čia dar gyvena kuojos, ešeriai ir lydekos.

Užtvankoje yra padaryta, net 90 sektorių kurie suskirstyti į tris zonas A, B ir C. Atlikę praėjusių varžybų rezultatų analizę jau ryškėja, kurie sektoriai yra “auksiniai”. A zonoje išsiskiria 9 sektorius, B zonoje 33 ir 34 sektoriai, o C zonoje 51 ir 58 sektoriai. Jeigu įdėmiai pažiūrėjus į sektorių planą, matosi tendencija, kad gaudo tie sektoriai, kurie yra daugiausiai įsikišę į telkinio vidurį arba tos komandos kurios turi galimybes labai toli užmesti.

Be pavadinimo1

 

Šiose varžybose Lietuvos rinktinė deleguos 11 narių, kurie sudarys keturias komandas, kurios vadinsis Lithuania 1 – Saulius Navickis ir Darius Grigaitis, Lithuania 2 – Mantas Staškus, Rimantas Kičas ir Tomas Klovas, Lithuania 3 – Tomas Būdas, Mindaugas Mikniūnas ir Justas Barakauskas, Lithuania 4 – Edgaras Ramuckas ir Mindaugas Tocionis. Rinktine rūpinsis ir visus reikalus spręs Remigijus Rupeika.

LT 11 LT 22 LT 3 LT 41

Tai bus didelė repeticija prieš pasaulio čempionatą, todėl šiose varžybose žvejos ir bandys pajausti telkinio subtilybes rinktinės kapitonai Mantas Staškus ir Saulius Navickis, jų užduotis bus surinkti visą įmanomą informaciją ją apibendrinti ir kitais metais nešti vėliavą ir vadovauti būsimai Lietuvos rinktinei 2020 metais.

Apie varžybų eigą ir rezultatus sekite Facebook puslapiuose Karpininkų Asociacija ir EME Carp Brothers. Pagal galimybes gal išeis padaryti vieną kitą Live transliaciją ir pateikti karštas naujienas iš vietos. Iki susitikimo rugsėjo 2 dieną.

2019-08-29

.