Tomas Būdas

Tomas Būdas

 

.

Naujas Lietuvos karpio rekordas.

.

Vaidas Margis ir karpis 26 kg.

.

 

Lietuvos karpininkų bendruomenė baltai ir gražiai pavydi Vaidui Margiui, kuris 2017 metų, liepos 15 dieną suviliojo rekordinį karpį, sveriantį lygiai 26 kilogramus. Karpis sumeškeriotas buvo Tauragėje, Gintauto Valučio tvenkinyje. Šis rekordas dalinai priklauso ir pačiam tvenkinio savininkui Gintautui bei klubui ,,Aukso žvynas”. Šie žmonės deda daug pastangų, kad Tauragėje karpininkai jaustųsi kaip namie žvejodami trofėjinius laimikius.

Kokia paslaptis glūdi tokiuose vandens telkiniuose, kad užkimba įspūdingos trofėjinės žuvys ? Visų pirmiausiai reikia vadovautis taisyklėmis, kurios susideda iš šimto punktų. Pirmas punktas: PAGAVAI – PALEISK !!! Visi kiti punktai ir paskutinis šimtasis: PAGAVAI – PALEISK !!!  Kaip viskas paprasta :) Nepykite telkinių savininkai ant manęs už šį paprastumą, aš tikrai žinau, kiek Jūs įdedate pastangų, bemiegių naktų puoselėdami karpinius ežerus. Šlovė Jums visiems, mes karpininkai esame dėkingi už tokį pasiaukojimą.

Tą liepos 15 dienos rytą irklavau baidarę, vyko šeimos plaukimas. Upė srauni, nuvirtę medžiai neleido atsikvėpti. Belaviruojant groja telefono skambutis, atsiliept – neatsiliept ? Kadangi matau, kad skambina rimtas vyras Modestas Grigaitis (Broliai rankelės) – reikia kalbėti. Irklo nepaleisdamas iš rankų, telefoną spraudžiu tarp peties ir ausies, tada kalbuosi. O… džiugi naujiena – naujas LT karpio rekordas. Trumpi pasitarimai telefonu su Vaidu Margiu, Gintautu Valučiu ir Jonu Kukanausku, kaip geriau apiforminti naują pasiekimą. Deja ilgai kalbėti negalėjau, nes prasidėjo mūsų baidarininkų šou. Virto trys ekipažai, srovė didelė, todėl turėjome reikalų. Po vandens vonių grįžtu į realybę ir kaip mažas vaikis džiaugiuosi Lietuvos gamta, kuri mums duoda tiek daug gerojo adrenalino.

Daugeliui kils klausimas, kodėl ne ,,Laukarpis” pirmasis pranešė naujieną apie karpio rekordą. Šioje vietoje turėjau atskirą planą, kaip suvilioti ant kablio mūsų didžiąją žiniasklaidą. Esu pamokytas Jurgio Gudausko ( beje Jurgis šiemet vėl mus informuos savo bestseleriais iš pasaulio karpių žūklės čempionato) kaip pateikti informaciją, kad už jos užsikabintų ir plačiai nušviestų Lietuvoje apie norimą įvykį. Žinoma įvykis neeilinis, bet vistiek reikia šiokių tokių žinių, kad pagauti žuvį vardu ,,Žiniasklaida”. Planas pavyko, pavyzdžiai su nuorodomis žemiau. Deja šių gudrybių nežinojau, kai buvo pagauti ankstesni karpių rekordai: Donato Jacevičiaus, Ervino Maciulevičiaus bei Sauliaus Navickio.

Dabar lauksime oficialaus pripažinimo iš ,,Lietuvos rekordai”, o tada visi pasipuikuosime ,,Laukarpio” viršelyje nauju rekordu.

FB buvo pirmasis, kuris pranešė apie šį neeilinį įvykį. Žinoma su facebook informacijos greičiu nepakovosi, bet FB turi vieną trūkumą – neturi išliekamosios vertės, kitaip sakant visa info praskrenda kosminiu greičiu ir nugrimzta kažkur giliai savotiškuose kapinynuose iš kur nelabai prisikelsi. Na o konservatyvioji žiniasklaida mums teikia ilgalaikius prisiminimus, įvedus google paieškoje norimus žodžius. Tad dar kartą pasidžiaukime Vaido Margio rekordu.

TV3 žinios nuo 24 minutės.

DELFI KABLYS

DELFI KABLYS II dalis

Lrytas.lt

Alfa.lt

Beje ar suteikė kas nors vardą naujam Lietuvos rekordui ?

 

.