LKA apdovanojimai ir šventė

.

 

 

LKA apdovanojimai ir šventė

.

2017 metų lapkričio 11 dieną Lietuvos karpininkų asociacijos (LKA) nariai bei  karpių žūklės Lietuvos čempionato dalyviai susirinko Ukmergės rajone, sodyboje Ilgajis. Čia vyko kasmetinis LKA susirinkimas ir šventė karpininkams, kurios metu buvo pagerbti Lietuvos čempionato prizininkai ir nugalėtojai, rėmėjai bei kiti nominantai.

Prieš šventę įvyko visuotinis LKA narių susirinkimas, buvo aptarti kitų metų Lietuvos čempionato reikalai, priimti keli sprendimai, o kartu LKA pasipildė naujais nariais. Apie nutarimus, pasikeitimus Lietuvos čempionate, paskelbsime gruodžio mėnesį.

Po susirinkimo visi rinkomės prie gausiai vaišėmis nukrautų stalų, čia prasidėjo oficiali metų apdovanojimų ceremonija.

Pradžioje medaliais buvo pagerbti Lietuvos čempionato III vietos laimėtojai komanda ,,JUDEX” – Rimantas Kičas, Gintaras Puzinauskas, Gražvydas Račkelis.

Su medaliais Rimantas ir Gintaras.
Kairėje LKA prezidentas Tomas Būdas, su medaliais Rimantas ir Gintaras, dešinėje LKA valdybos narys bei LT rinktinės kapitonas Mantas Staškus.

.

Taip pat pagerbėme Lietuvos čempionato II vietos laimėtojus komandą ,,Broliai rankelės” – Darius Grigaitis, Modestas Grigaitis, Andrius Goriunovas.

Viduryje Darius Grigaitis
Viduryje Darius Grigaitis.

.

2017 metų Lietuvos čempionai komanda ,,Carp Anglers” – Aurimas Misius ir Justas Barakauskas.

Su taurėmis Aurimas ir Justas.
Su taurėmis Aurimas ir Justas.

.

Atminimo taurėmis pagerbėme visus rėmėjus:

UAB ,,Vilmanda”. Daugelis Lietuvos žvejų žino kauniečių parduotuvę ,,Žūklys”.  Didėjant žvejų poreikiams, Žūklys bando specilizuotis ne tik į tradicinės žūklės prekių pasiūlą, bet ir ypatingai atkreipti dėmesį į sparčiai populiarėjantį karpių gaudymą ir žvejybą jūroje.

UAB,,Fanatikai”; Tai įmonė, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba žūklės prekėmis. Specializuojasi karpinėje, jūrinėje  bei kitoje žvejyboje. Vadovas Virgis Lukoševičius yra ilgametis LT čempionato draugas.

UAB ,,Žvejoklis” – tai dvi žūklės prekių parduotuvės Kaune ir internetinė parduotuvė ,,Žvejoklis”, kurias valdo Žilvinas Kazlauskas.

Algirdas Daukšas. Jis atstovauja ,,Finance property’’ tai žalų administravimas, turto vertinimas, audito ir kitos paslaugas.

Valdas Bakanas prisiekęs žvejys dažnai meškeriojantis ne mūsų kraštuose ir  turintis automobilių draudimo įmonę Anglijoje.

UAB ,,Deepex”.  Patyrę jaukų gamintojai profesionalai Gintautas Daunys ir Aurelijus Kirsnys.

UAB,,Siprakas”;  Tai mums visiems gerai žinomas Remigijus Rupeika , kuris jau daug metų prekiauja įvairiomis žūklės prekėmis Kaune.

IMG_0121 IMG_0125 IMG_0120

 

Šiemet vyko ne tik karpių žūklės čempionatas, bet ir tolimo metimo varžybos, kurias organizavo Olegas Ružickis ir Aleksandras Manovec. Šias varžybas laimėjo Rimantas Kičas su karpine meškere svarelį numetęs 187  metrus. Už šį pasiekimą šventės metu Rimantui buvo įteiktas karpinis kotas Orient Rods Venus V2.

Kitos 2017 metų sezono nominacijos:

Pozityviausia sezono komanda – ,,SALMO”  Darius Surgautas, Giedrius Lenkaitis, Arvydas Eizitavičius.

Viduryje Darius Ir Arvydas.
Viduryje Darius Ir Arvydas.

.

Nominacija už drąsą – Olegas Ružickis.

Viduryje Olegas Ružickis.
Viduryje Olegas Ružickis.

.

Metų atradimas, Lietuvos čempionato bei kitų apžvalgų meistras – Tomas Pocius.

Su medaliu Tomas Pocius.
Su medaliu Tomas Pocius.

.

Po oficialios dalies kaitinomės pirtyje, mirkome kubile, vaišinomės bei linksminomės iki paryčių. Ryte užkirtę skanių kibinų su kopūstiene, išsiskirstėme iki kito karpių gaudymo sezono.

Šventės akimirkos:

IMG_0074 IMG_0077 IMG_0078 IMG_0082 IMG_0081 IMG_0083 IMG_0084 IMG_0089 IMG_0090 IMG_0094 IMG_0126 IMG_0095 IMG_0085 IMG_0152 IMG_0149 IMG_0116 IMG_0138 IMG_0150

 

Lietuvos karpininkų asociacija

.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.