Liepos 16 – 19 dienomis praūžė Lietuvos karpių žūklės čempionato 2020 “Krante.lt taurė” antrasis etapas Kintuose. Viso per šį etapą buvo pagautos, net 753 žuvys kurios svėrė 3979,07 kg. Pirmąją vietą užėmė komanda „AndJust1“ – Andrius Senkus ir Lukas Buivydas antrąją vietą „Orient Rods Lietuva“ – Olegas Ružickis ir Vytautas Buikus trečioji vieta „Trauk Žuvį LT“ – Mantas Staškus, Petras Aniulis ir Gytis Mikšiūnas.

Varžybų metu sportininkus vėl alino didelis karštis, bet sportininkai nepasidavė ir rodė aukščiausią klasę. Antras etapas buvo labai nenuspėjamas, kai jau atrodė, kad į priekį spurtavo 80kg. persvara ir įsiveržė komanda „Judex“ – Rimantas Kičas ir Deivisas Sabonis ir jos jau niekas nepavys, taip pačiai kaip prasidėjo kibimas taip ir sustojo ir galutinėje lentelėje jie užėmė tik ketvirtą vietą. Dar kartą galime įsitikinti kokia yra nenuspėjama sportinė karpių žūklė. Lyderių trejetas varžybų metu keitėsi daugiau nei 10 kartų ir kas užims čempionų pakylos laiptelius buvo neaišku iki paskutinio varžybų signalo.

Lietuvos karpių žūklės čempionato 2020 2-etapo “Krante.lt taurė” Pazonių čempionai.

Boilis zona: 1 vieta – „Carp Pro 3 1/4 Team” Linas Kukulskis ir Darius Pėža 2 vieta – „DynamiteBaits Žūklys” Saulius Navickis ir Aurimas Katkevičius 3 vieta – „ImperialBaits LT” Tomas Klovas ir Julius Valujevičius.

Team – Renmar – Baits zona: 1 vieta – „Broliai rankelės” Darius Grigaitis ir Modestas Grigaitis 2 vieta – „EME Carp Brothers” Edgaras Ramuckas ir Mindaugas Tocionis 3 vieta – „MonsterCarpteam” Mindaugas Mikniūnas ir Deividas Genys.

Krante.lt zona: 1 vieta – „Andjust 1” Andrius Senkus ir Lukas Buivydas 2 vieta – „Carpoholics” Justas Barakauskas ir Tadas Matulevičius 3 vieta – „ImperialBaits AK-47” Kęstutis Spėčius ir Arnoldas Glušonok.

Žūklys – UAB „Vilmanda” zona: 1 vieta – „Trauk Žuvį LT” Mantas Staškus, Petras Aniulis ir Gytis Mikšiūnas 2 vieta – „Judex” Rimantas Kičas ir Deividas Sabonis 3 vieta – „Carp Friends” Marius Būdas ir Vitalijus Kuzmickij.

Žūklės reikmenų parduotuvė „Žvejoklis” zona: 1 vieta – „OrientRods Lietuva” Olegas Ružickis ir Vytautas Buikus 2 vieta – „Grand Spectrum Carp Team” Ruslanas Kotelnikovas ir Ernest Ivaško 3 vieta – „Širvė” Arūnas Paluckas ir Lauras Karbauskas

 

Dalinamės finaliniais rezultatais ir baudos balų lentele po dviejų etapų, bei apdovanojimų ceremonijos vaizdais.

Sekantis etapas Latvijoje nuostabiame Balotės ežere, tad iki susitikimo Rugpjūčio 6-9 dienomis Latvijoje!!!