Atslūgus savaitgalinėms emocijoms pabandysiu vėl aprašyti puikius savaitgalio rezultatus Ilgio ežere.

Šį kartą pradėsiu pasakojimą nuo savęs. Tik ketvirtadienio vakarą nusprendžiau, kad keliausiu žvejoti ir iškart skambinau rezervuotis sektorių, bet tai pasirodė ne taip jau paprasta, kadangi daugybė sektorių buvo jau užimti. 4, 7, 12, 13, 17, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29 sektoriai buvo jau rezervuoti, tad pasirinkau 30 sektorių. Kaip vėliau paaiškėjo sprendimas pasirinkti šią vietą nebuvo prastas. Viso turėjau šešis kibimus, penkis iš jų pavyko realizuoti. Svoriai buvo nuo 5kg iki 19,2kg.

Andrius 19.2

Kaimynas iš dešinės 29 sektoriuje Irmantas Simanavičius taip pat pagavo penkis karpius, o svoriai  buvo labai stabilūs – tik vienas penketukas, o visi kiti  11-13kg.

??????????????

Bene labiausiai pagyrų turėtų susilaukti 7 sektoriuje sėdėjęs Remigijus Taujanskas su kolega. Jie Ilgyje buvo pirmą kartą ir po kelių konsultacijų sugebėjo pagauti septynis karpius. Vienas iš karpių buvo Remigijaus asmeninis rekordas – 17.4kg. Bendrai karpiai svėrė nuo 9kg iki 17,4kg.

remigijus taujanskas

24 sektoriuje žvejojo Ilgio ežero „šefas” visų gerbiamas Renmar pašarų gamintojas Renaldas Marčiukaitis. Jam pavyko pagauti penkis karpius, nuo 9kg  iki 14kg. Tiesa, šeštadienį ryte jam teko nusiimti meškeres, tačiau jį sėkmingai pakeitė Trauk žuvį LT – Renmarbaits narys Petras Aniulis, kuris pagavo 12,3kg karpį.

renas1 petras aniulis

Savąjį sezoną atidarė ir Paliūčio komanda ketvirtame sektoriuje. Valerijus pagavo keturis karpius nuo 8kg iki 15+kg.

Valerijus 15+

Gale ežero žvejoję Marius ir Kęstas su visa kompanija pagavo du karpius, tačiau vienas iš jų buvo įspūdingas – svėrė virš 17kg.

marekas 17+

Visi likę sektoriai taip pat sulaukė savų kibimų. 20 sektoriuje buvę Gariūnų verslo parko atstovai Vytautas ir Vladimiras pagavo vieną karpį, 25 sektoriuje Gintarinio karpio narys Aurimas Misius taip pat pagavo vieną karpį. 28 sektoriuje pagavo tris karpius, vienas iš jų buvo virš 15kg.

aurimas misius

Iki kito savaitgalio,

Pagarbiai

Andrius Būdelis

 

andrius  19.2.

??????????????

??????????????

??????????????

??????????????

??????????????

aurimas misius

petras aniulis

marekas 17+

remigijus taujanskas

remigijus taujanskas1

Valerijus 15+

renas1

renas