FIPSed 2016 metų pasaulio karpių gaudymo čempionatas. Prancūzija. Trečios dienos rezultatai.


Jurgis Gudauskas
Dažniausiai karpininkas

Pirmiausia norėčiau atsiprašyti už klaidą, kurią padariau dienos reportažo metu, įdėdamas senesnes varžybų lenteles. Dabar jau prisegu paskutinius, 21 valandos reitingus, pagal kuriuos Lietuva visa dar geroje vietoje. Daugiau pridurti šiai minutei neturiu ką – įtampa tokia, kad net spengia ausyse.

Kad vakariniais duomenys nebūtų tokie sausi, pridedu iš sektoriaus vidaus nufilmuotą Ryčio ir Viliaus karpio traukimą bei ištrauką iš Anglijos rinktinės video blog’o, kuriame rinktinės kapitonas užsimena ir apie Lietuvą 😉

77 atsakymai į “FIPSed 2016 metų pasaulio karpių gaudymo čempionatas. Prancūzija. Trečios dienos rezultatai.

 1. Rusų saite rašo, kad pas mus B zonoje pagautas karpis 9 kg. Tokiu atveju jei Velsas nepagavo šokam į 3 vietą B2 pazonėje ir Lietuva jau turi nebe 8 , o 7 baudos taškus :) Laikom špygas, už LIETUVĄ !!!!!!

 2. neoficialu!toma pazystu labai seniai,jei buna blogai jis bendrauja,jei gerai uzsidaro.spreskit patys-cituoju-ko jus norit,miegu su dviem negrem netrukdykit-manau viskas ten gerai.sorry tomekai…

 3. Sveikinimai visiems ir ypač čempionams :)super super XXXL tai kartu ir didelė atsakomybė visiems neužmigti ant laurų.Visgi dar turime ką nuveikti tiek karpiu žūklės ,tiek žūklės kultūros populerinime LTU .Tai prisidės ir paskatins visus.Galbut tą proga reiktų visiems susivienyti vardan bendrų tikslų ? o LKA dirbti plačiau ir stengtis visus “suimti” i kumštį padidetu narių ,padidetu biudžetas .Svarbu netik varžybos ir rezultatai.Kai norime galime.Tai pavizdys.Gal galime ir pas save namie daugiau …To ir palinkesiu.Fantastika sveikinimai čempionams.Nusiimam kepurės.

 4. 24 сентября (суббота):
  09:00 – Предварительные результаты и протоколы
  12:15 – 3-й сигнал – 15 минутная готовность к завершению соревнований
  12:30 – 4-й сигнал – Окончание соревнований
  12:45 – 5-й сигнал – Завершение вываживания рыбы при поклевке до 4-го сигнала
  19:00 – Объявление результатов и церемония награждения
  20:00 – Банкет в честь закрытия соревнований

 5. Rusai liku 10 min iki finiso pagavo 8 Kg karpi A zonoj ir pakilo i pirma vieta zonoj. Lietuva ir Rusija surinko po vienodai baudos tasku, bet rusai pirmi del didesnio pagauto svorio. Sveikinimai lietuvaiciams su tikrai nuostabiu pasirodymu ☺

 6. Nu ir vice čempionai good ,labai gerai.Abydna ,kad taip ,bet ….čia tik dėlto ,kad apetitas kyla nevalgant.Jai kas būtų pasakė antra vieta…..rusai daug pinigų eilė metu kiša ,turi rezultatą .Matom kad mes neturedami tokių pajėgumų finansinių ir karinių 😀 nenusileidzim ….

 7. Nieko nepažįsti bus kur remtis visiem čia ir taip sekėsi nevarykit Dievo i medį neaišku kada dar bus tai,tokia sėkminga zbignes rankele!!! Atminkite ,čia daug ką sėkmė reiškia,bent 40 procentų,po to iš visko susideda likusieji,taip kad malaciai visi kur gsude,ir kūrė buvo kartu,jie visi dirbo vienodai,pasiskirste savo darbais!!! Gerai pavakaruokit!!!

 8. Noriu pasveikinti visą Lietuvos karpininkų bendruomenę su puikiu Lietuvos rinktinės pasirodymu. Tik tokie atsidavę ir pasiaukoję savo mėgstamam užsiėmimui žmonės gali nuveikti didžiulius darbus. Tomas gal geriau žino kiek ilgai truko tas kelias iki aukščiausios pakylos. Vien tik entuziazmo ir didžiulio noro vedami pagaliau – Pasaulio Vicečempionai. Valio !!!!!
  https://www.facebook.com/FIPSed1954/

Parašykite komentarą