Jurgis Gudauskas
Dažniausiai karpininkas

Pasibaigus pirmam varžybų pusdieniui ir organizatoriams paskelbus pirmuosius rezultatus galime tik lengvai šyptelti, o gink Dieve ne triumfuoti. Lietuvos rinktinė kol kas antra. Po 2,5 val. pagautas karpis C zonoje, o po 4,5 val. – B zonoje galime tik džiaugtis, Kad žuvį savo sektoriuose turime ir kad kaimynams kol kas sekasi prasčiau.

Kuo tikrai šiuo metu galime džiaugtis – varžybų organizavimas. Nepriekaištingas ir paslaugus teisėjų darbas, apsaugos postai, laiku skelbiami rezultatai ir visapusiška pagalba. Tokie dalykai visų dalyvaujančių šalių komandas leidžia pasijausti komfortiškai.

Aišku, kad ir kiek teisėjų bebūtų, smulkių pažeidimų išvengti nepavyko. C zonoje šalia mūsų rungtyniaujantys ispanai užsimiršo ir tęsė jaukinimą spombomis net ir po 18:30. Pagal varžybų taisykles nuo 18:30 iki 8:00 jaukinti galima tik kobromis. Turėjome ginčą ir su JAV komanda kaimyniniame B sektoriuje, kur amerikietis sportininkas sugalvojo pasidaryti jaukinimo tašką gerokai dešiniau, jau už savo užmetimo zonos ribų arčiau mūsų vyrų pusės. Net nufotografavau šį incidentą atminimui :)

„Smagus“ nutikimas įvyko tarp viena prieš kitą sėdinčių Ukrainos ir Prancūzijos komandų. Toje vietoje telkinys yra gana siauras, todėl prancūzams užkibęs karpis įvažiavo į ukrainiečių zig sistemą. Pasigalynėję, kurių valai stipresni, abi komandos nutraukė savo sistemas ir karpis liko nepagautas.

Prie kiekvieno sektoriaus palikome budinčius pagalbininkus. Palapinėse už sektorių ribų ir palikome budėti bei konkurentus visą naktį šnipinėti palikome Zbynią, Marių ir Mantą. Tokiose varžybose akys ir ausys kiekvienai komandai yra didžiulė pagalba – kaip, ant ko ar kokiu atstumu pagavo kaimyninės komandos.

Šiam vakarui tiek. Nakties rezultatus žinosime rytoj ryte 9 valandą kapitonų susirinkimo metu.

Žemiau pateikiu 21 val. rezultatus. Didžiaugia žuvis – 16,8 kg, kurią pagavo italai.