FIPSed 2016 metų pasaulio karpių gaudymo čempionatas. Prancūzija. Pirmoji diena.


Jurgis Gudauskas
Dažniausiai karpininkas

Pasibaigus pirmam varžybų pusdieniui ir organizatoriams paskelbus pirmuosius rezultatus galime tik lengvai šyptelti, o gink Dieve ne triumfuoti. Lietuvos rinktinė kol kas antra. Po 2,5 val. pagautas karpis C zonoje, o po 4,5 val. – B zonoje galime tik džiaugtis, Kad žuvį savo sektoriuose turime ir kad kaimynams kol kas sekasi prasčiau.

Kuo tikrai šiuo metu galime džiaugtis – varžybų organizavimas. Nepriekaištingas ir paslaugus teisėjų darbas, apsaugos postai, laiku skelbiami rezultatai ir visapusiška pagalba. Tokie dalykai visų dalyvaujančių šalių komandas leidžia pasijausti komfortiškai.

Aišku, kad ir kiek teisėjų bebūtų, smulkių pažeidimų išvengti nepavyko. C zonoje šalia mūsų rungtyniaujantys ispanai užsimiršo ir tęsė jaukinimą spombomis net ir po 18:30. Pagal varžybų taisykles nuo 18:30 iki 8:00 jaukinti galima tik kobromis. Turėjome ginčą ir su JAV komanda kaimyniniame B sektoriuje, kur amerikietis sportininkas sugalvojo pasidaryti jaukinimo tašką gerokai dešiniau, jau už savo užmetimo zonos ribų arčiau mūsų vyrų pusės. Net nufotografavau šį incidentą atminimui :)

„Smagus“ nutikimas įvyko tarp viena prieš kitą sėdinčių Ukrainos ir Prancūzijos komandų. Toje vietoje telkinys yra gana siauras, todėl prancūzams užkibęs karpis įvažiavo į ukrainiečių zig sistemą. Pasigalynėję, kurių valai stipresni, abi komandos nutraukė savo sistemas ir karpis liko nepagautas.

Prie kiekvieno sektoriaus palikome budinčius pagalbininkus. Palapinėse už sektorių ribų ir palikome budėti bei konkurentus visą naktį šnipinėti palikome Zbynią, Marių ir Mantą. Tokiose varžybose akys ir ausys kiekvienai komandai yra didžiulė pagalba – kaip, ant ko ar kokiu atstumu pagavo kaimyninės komandos.

Šiam vakarui tiek. Nakties rezultatus žinosime rytoj ryte 9 valandą kapitonų susirinkimo metu.

Žemiau pateikiu 21 val. rezultatus. Didžiaugia žuvis – 16,8 kg, kurią pagavo italai.

21 atsakymai į “FIPSed 2016 metų pasaulio karpių gaudymo čempionatas. Prancūzija. Pirmoji diena.

  1. Faktas tas, kad naktis mūsų komandoms buvo nekokia, tik viena žuvis B zonoje, bet ir B zonoje už mus gaudu didesniu tempu. O A zonai iš vis reikia daryti išvadas, nes šalia Rusija, Slovėnija puikiai gaudo, tuo labiau Trenerio komanda neturi kainynų iš kairės. Na tikėkimės, kad diena bus geresnė už naktį.

  2. Žodžiu per šį pusdienį pas mus C zonoje +1 žuvis. Kol kas laikomės 6 -oje vietoje, bet žiūrint į bendrus svorius komandų tai Vengrija, Ispanija bei Italija bet kada gali mus apšokti pagavę nors vieną žuvį tuose zonose kur kol kas sėdi sausi. Žiauriai linkiu Trenerio komandai startuoti ir atsidaryti, labai pagerėtų Lietuvos pozicijos.

  3. Pagal turimus rezultatus viskas čia gerai- na, kiek galima daryti išvadas sėdint Lietuvoje- juk mes net neįsivaizduojam kokia iš tikrųjų ten situacija. Ne kartą jau įrodyta, kad komandos kurios stipriau finišuoja nei startuoja, paprastai po finišo turnyrinėje lentelėje atsiduria aukščiau tų komandų, kurios stipriau startuoja, bet silpniau finišuoja. Todėl viskas dar prieš akis- mes visi ir visais jais tikim ir už visus sergam ir visus palaikom. Aišku viena smulkmena- reikia startuoti, kaip o kaip bet startuoti, o ne stovėti vietoje :)))))
    Nuoširdžiausi linkėjimai visai delegacijai be išimties, kurie tik prisideda prie bendro rezultato siekimo (net ir Arvidėliui su Aurimu) : )))))) Mes jumis visais tikim, kad padarysit viską, ką sugebat geriausiai, kas nuo jūsų priklauso. Lietuviai užsispyrę ir karingi mužikai- tą visiems kaimynams ir įrodykit. Tesaugo Jus Dievas.

Parašykite komentarą