12 atsakymai į “FIPSed 2016 metų pasaulio karpių gaudymo čempionatas. Prancūzija. Atidarymas.

  1. Nenoriu nieko izeisti ir uzgauti,bet ar neperdidele delegacija?Dalyvaujant WCC,viska puikiausiai susitvarko patys zvejai

  2. Tomas Budas. Lietuvos oficiali delegacija yra 11 zmoniu, plius laidos ,,Apie zukle” operatorius ir dar vienas zmogus. Kiti zmones tai palaikantys LT rinktine, kurie keliauja ir perkasi rinktines apranga uz savo pinigus. Smagu, kad prie musu prisideda ir remejai, siuo atveju Remigijus Rupeika (Siprak) ir Valdas Bakanas, jie padeda ispresti rinktines buitinius reikalus ir dar daugeli kitu dalyku paprastu zemisku klausimu ir jokiu budu nesikisa i rinktines sportinius reikalus. Jie uz mus serga ir tiek, ir aciu jiems. Kiekviena salis palaikanciu savo komandas turi labai daug, musu delegacija nera pati gausiausia, o kad parade kitos delegacijos buvo mazesnes tai tik todel, kad kai kuriu saliu sportininkai neina i oficialius atidarymus o ilsisi pries varzybas, o parade juos butent atstovauja palaikantys rinktine ir rinktiniu vadovai.

  3. Sveiki, norėjau pasiklausti gal turit kokią nuorodą kurioje greičiau matysis visi rezultatai svėrimų?

  4. A ir C zonos gal ir nebloga situacija su burtais. Ypač A, jei kraštinis sektorius. Bet va B zona, tai mūsų chebra įlankoje sėdi, tai gali būti nekas.

  5. Liuks tekstai. Dėkui autoriams kad skiriate laiko. Jei Tomas skaito šiuos komentarus, kreipiuosi: nusifotkink prašau dar su savo nauju treningu – gražus labai. Dar noriu pasigrožėt))).
    Geros kloties mūsų vyrams. Jei nepapuolat į 5uką – Brexit bus lapkričio mėn)))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.