CC Moore taurė, Lietuvos čempionatas, sportinė karpių žūklė

 

Startavome 13.25 val.. Sirena buvo atidėta dėl nepalankių oro sąlygų (perkūnija). Varžybos šiek tiek susivėlino, bet finišuosime pagal numatytą grafiką, tikėsimės, kad žaibų daugiau nebus. Prieš startą vienas griaustinis taip driokstelėjo, išsigandome, kad pridarys bėdos. Laimei viskas baigėsi gerai. Tiems kas nežino, paaiškinsime, kad griaudint perkūnijai, negalima liesti meškerių, nes jos padarytos iš anglies pluošto, kuris yra labai geras elektros laidininkas.

Varžybų dalyviai susirinko šiek tiek anksčiau, todėl žinodami, kad bus lietaus, varžybų atidarymą bei burtų traukimą paankstinome. Visi spėjo pasistatyti palapines savo sektoriuose ir sėkmingai pralaukė kol baigsis lietus.

Kompanija CC MOORE visems varžybų dalyviams padovanojo po dovanėlę bei skyrė prizus iki 6 vietos, kurių bendra suma yra apie 1700 eurų. Be to Lietuvos karpininkų asociacija įsteigė piniginius prizus  CC Moore taurėje – 1500 eurų. Tikrai yra dėl ko varžytis.

Pateikiame komandų išsidėstymą sektoriuose ir varžybų atidarymo akimirkas.

CC Moore taure sektoriai 2

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sektorius nr. – 7. Komanda ,, Trauk žuvį LT – Renmar baits” ruošiasi kuoliukus meškerėms, kurių ilgis beveik 3 metrai. 7 sektoriuje gylio įsibridus nėra daug, bet smeigiant kuoliuką į dumblą jie prasmenga ir juda, todėl nėra saugu meškeres laikyti ant trumpų kuoliukų.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Pateikiame rezultatus po pirmojo svėrimo.

 

ketvirtadienis

 

Turime foto iš 21 A sektoriaus, kuris visų nuomone buvo ,,nurašytas”

20150723_191847 20150723_191838

Penktadienio rytinis svėrimas

cc moore penktadienis rytas

 

Penktadienio rytas, foto

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA DSC00013 DSC00006 DSC00004 DSC00003 DSC00002 DSC00001 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

 

 

Penktadienio vakarinis svėrimas

penktadienis vakaras cc moore

 

 

Stipriai pasitempė klubas ,,Gintarinis karpis”. Nežinome kas įtakojo kibimą jų sektoriuje, bet faktas toks, kad jie gaudo žuvį.

,,Broliai rankelės” neišleidžia fortūnos iš rankų, stengiasi padaryti tai ko Lietuvos čempionate dar nebuvo, t.y. apginti čempionų titulą. Dvejos laimėtos varžybos būtų stipru, bet visi puikiai supranta, kad finalinis etapas, kuris vyks po dviejų savaičių, gali stipriai pakoreguoti komandų užimtas vietas. Finaliniame etape baudos taškai skaičiuosis dvigubai.

O čia foto iš penktadienio vakarinio svėrimo.

IMG_0005 IMG_0008 IMG_0009 IMG_0011 IMG_0012 IMG_0013 IMG_0014 IMG_0020 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Šeštadienio rytinis svėrimas

sestadienis rytas CC moore

 

IMG_0059 IMG_0218 IMG_0211 IMG_0205 IMG_0173 IMG_0157 IMG_0156 IMG_0140 IMG_0115 IMG_0089 IMG_0087

 

Dabar yra šeštadienio pietūs. Ką tik sektoriams išdalinome rezultatų suvestines. Šiais laikais gal ir nereikėtų to daryti, nes visi varžybų dalyviai puikiai naudojasi internetu, rezultatus sužino daug anksčiau nei mes juos oficialiai išdaliname, bet ką padarysi, rezultatų dalinimas tai varžybų tradicija.

 

Kas nutiko įdomaus ? Taip turime porą neeilinių įvykių. Vienas iš jų komandos ,,Trauk žuvį Lt -Renmar baits” pagauta antis. Ant ko užkibo, patys žinote. Yra didelė tikimybė, kad renmar pašarus pirks ne tik žvejai, bet ir medžiotojai :)

20150724_174815

Nufilmuoti Lietuvos čempionato atvažiavo ,,dronininkai”. Atsiprašau už tą žodį, nes nežinau kaip juos pavadinti. Filmuoja vaizdus tie žmonės iš oro su dronais, vaizdai fantastiški. Tikimės, kad laida ,,Apie žūklę” tuos vaizdelius panaudos savo laidoje.

Dar norime atkreipti visų dėmesį į nuotrauką, kurią užfiksavo Ieva (matyt jau žurnalistė). Tokį kadrą reikia sugebėti pagauti. Nuotraukoje atsispindi daug dalykų: emocija, varžybos, draugiškumas, komandinis darbas, gamtos grožis, nakties prieblanda, na žodžiu viskas dėl ko mes mėgstame karpių žūklę.

IMG_0059

Šeštadienio vakarinis svėrimas. Intriga yra !!!

sestadienis vakakas ccmoore

 Komandos ,,Paliūtis” šuolis į prizininkų gretas.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Sekmadienio rytinis svėrimas.

sekmadienis rytas CC moore

 

Galutiniai varžybų rezultatai

CC moore galutine

Varžybų apdovanojimas vyko lyjant lietui, bet pasisekė, kad visi varžybų dalyviai spėjo susikrauti daiktus iki prasidedant lietui. Stengiamės, kad apdovanojimų procedūros prabėgtų greičiau, todėl viską paspartinome ir ne pagal numatytą darbotvarkę 14 valandą vieni kitiems palinkėjome gero kelio.

CC Moore kompanija kaip jau žinome įsteigė labai daug vertingų prizų, todėl II etapo dalyviai buvo apdovanojami nuo šeštosios vietos.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

VI vieta, komanda ,,Gintarinis karpis”

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V vieta, komanda ,,Didysis žvynas”

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IV vieta, komanda ,,Sazanas – CC Moore”

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Prizas už didžiausią žuvį, komanda ,,Salmo LT”

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

III vieta, komanda ,,Trauk žuvį LT – Renmarbaits”

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

II vieta, komanda ,,Paliūtis”

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

I vieta, komanda ,,Broliai rankelės”

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Varžybų prizininkai

 

Sveikiname visus varžybų dalyvius, nugalėtojus bei prizininkus, dėkojame už labai draugišką atmosferą.

Atskirai norime padėkoti visiems mūsų rėmėjams ir  UAB ,,Fanatikai” vadovui Virgiui Lukoševičiui už puikiai paruoštą varžyboms Vabalių ežerą.

Varžybų uždarymo akimirkos.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA