Jau tradicija tapę kasmetiniai labai daug dėmesio ir komentarų sulaukiantys populiariausio  boilio ( virtinuko) Lietuvoje rezultatai. Kaip žinote balsavimas truko lygiai  lygiai mėnesį  nuo 2016.02.03 iki 2016.03.03.  Nugalėtojas bus apdovanotas  parodos ” Viskas karpių žūklei 2016 ” metu.

 

Apie  balsavimą. Kaip pamenate, balsuoti buvo galima tik Lietuvoje esantiems įrenginiams. Dauguma manęs klausė, kodėl ? Kaip ir minėjau, reikia gerai įsiskaityti į balsavimo pavadinimą ” Populiariausio  boilio ( virtinuko) Lietuvoje „, kokie populiarūs boiliai Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Norvegijoje, Ispanijoje, padarysime ateityje naujas apklausas kuriose galės balsuoti mūsų šalies emigrantai.

Kaip ir kiekvienais metais, balsavimas negali apseiti be bandymų sukčiauti, dirbtinai didinti balsų skaičių. Čia tikriausiai psichologas galėtų pakomentuoti apie tokį ligos proveržį. Kaip pavyzdį galiu pateikti, 12 balsų, kas trys balsai keičiamas IP adresas trijuose įrenginiuose, tačiau nesusimastoma, kad yra ir kitų priemonių fiksuoti įrenginius. Manau visi jaučiamės labai gudrūs. Tame tarpe ir aš.
Ir kaip pasakė katinas Leopoldas – „karpininkai, gyvenkime draugiškai :) ”

Artrox.

 

 

Screenshot 2016-03-04 08.44.14      Screenshot 2016-03-04 08.35.51

 

Taigi sveikiname šių metų nugalėtoją ” Deepex” .   Antroje vietoje, tik 10 balsų nusileidę pernai metų nugalėtojai „Renmar baits”.