Rezultatai. Populiariausias 2015m. boilis

Jau tradicija tapę kasmetiniai labai daug dėmesio ir komentarų sulaukiantys populiariausio  boilio ( virtinuko) Lietuvoje rezultatai. Kaip žinote balsavimas truko lygiai  lygiai mėnesį  nuo 2016.02.03 iki 2016.03.03.  Nugalėtojas bus apdovanotas  parodos ” Viskas karpių žūklei 2016 ” metu.

 

Apie  balsavimą. Kaip pamenate, balsuoti buvo galima tik Lietuvoje esantiems įrenginiams. Dauguma manęs klausė, kodėl ? Kaip ir minėjau, reikia gerai įsiskaityti į balsavimo pavadinimą ” Populiariausio  boilio ( virtinuko) Lietuvoje “, kokie populiarūs boiliai Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Norvegijoje, Ispanijoje, padarysime ateityje naujas apklausas kuriose galės balsuoti mūsų šalies emigrantai.

Kaip ir kiekvienais metais, balsavimas negali apseiti be bandymų sukčiauti, dirbtinai didinti balsų skaičių. Čia tikriausiai psichologas galėtų pakomentuoti apie tokį ligos proveržį. Kaip pavyzdį galiu pateikti, 12 balsų, kas trys balsai keičiamas IP adresas trijuose įrenginiuose, tačiau nesusimastoma, kad yra ir kitų priemonių fiksuoti įrenginius. Manau visi jaučiamės labai gudrūs. Tame tarpe ir aš.
Ir kaip pasakė katinas Leopoldas – “karpininkai, gyvenkime draugiškai :)

Artrox.

 

 

Screenshot 2016-03-04 08.44.14      Screenshot 2016-03-04 08.35.51

 

Taigi sveikiname šių metų nugalėtoją ” Deepex” .   Antroje vietoje, tik 10 balsų nusileidę pernai metų nugalėtojai “Renmar baits”.

 

 

120 atsakymai į “Rezultatai. Populiariausias 2015m. boilis

 1. Cia mano pamastymas, geriausiai tokius rinkimus daryti per paroda kuri vyksta Kaune. Dalyvis isigyjes bilieta i paroda kartu gauna biuleteni, pagal kuri gali atiduoti balsa uz jam patikusi gamintoja. Suskaiciuoti balsus laiko daug neuzimtu.

 2. Nors balsavimo taisykles jau paskelbtos, taciau jos netobulos. Manyciau reikia kad balsuotu realus zmones uz realius produktus parodos metu, tuo labiau kad ji vyks 2 dienas. Internetiniai balsavimai gali smarkiai iskreipti rezultatus nes atsiranda galimybe atiduoti balsa aplamai net ir nezinant apie ka kalba. O jeigu paroda aplankytu dalyviai norintys kad ir atiduoti balsa, tai bent organizatoriams butu nauda… As kaip gamintojas noreciau laimeti siuos rinkimus kaip galima saziningiau,-tai yra realiai, o ir siaip idomi butu lentele balsuojant karpininkams o ne IP adresams.
  Musu namuose pvz tik Apple kompai, ir prabalsuoti neiseina, klaida fiksuoja…

 3. Tam ir yra taisykles, kad butu realus balsai uz populiariausia Lietuvoje boili, kad sumazinti balsuotoju kurie balsuoja is visu imanomu irenginiu 100 kartu, taip pat visi besinaudojantys proxy, kai kuriu gamintoju gerbejai ( o gal ir patys) naudojantys automatizuotus balsavimo robotus, balsuotojai sedintis kitose salyse, kurie Lietuvoje net nezvejoja, o balsuoja paprasyti ir t.t Zinoma, as visiskai sutinku kad objektyviausi ir tiksliausi balsai butu parodos metu. O klaida kaip suprantu fiksuoja del laiko?

 4. Kad nera ka balsuot hnv redfišas
  Visa lietuva gaudo kam tau Renai
  saziningumo! Durniui aišku!
  Jau nebėra konkurencijos latvija galim dajunkt!
  Balsavimas turi vykt dėl 2 ir 3 vietos!

 5. Na nepykite ant manęs rėmėjai ir ne rėmėjai, bet turiu pasakyti, kad ne boilių gamintojams ir ne prekybininkams spręsti ar kaip nors kitaip įtakoti apklausas apie jų pačių produkciją :). Juokauju, rėmėjai patarti gali ir privalo, bet LKA visada išliks nešališki.
  LKA valdyba jau aptarinėjo klausimą kokiu būdu daryti šią apklausą, vienas iš variantų žinoma buvo viską organizuoti parodoje. Atmetėme tokį variantą, nes kad ir kaip bedarytume visada atsiras nepritariančių, toks jau mūsų mentalitetas. Jau dabar galima įžvelgti apklausos minusus parodos metu:
  1. Nešališkumas. Dauguma parodos lankytojų balsuodami už vieną ar kitą produkciją savo balsą atiduos būtent tam gamintojui ar prekybininkui, kurio stendą matys parodoje ir galimai gaus kažkokia nuolaidą ar šiaip pardavėjas labai patiks, o gal ir žavi pardavėja užburs. Bėda tame, kad ne visi mūsų pristatyti apklausai produktai dalyvaus parodoje. Tuo pačiu apklausos organizatorius bus apkaltintas interesų konfliktu ir neobjektyvumu, nes bus įžvelgtas ignoravimas kai kuriai produkcijai.
  2. Stagnacija. Oi, oi, oi, kokių epitetų sulauktume iš klaviatūros meistrų, bet deja ir jie gaudo karpius. Taptume ir konservatoriais, ir neinovatyviais, ir stagnatoriais, ir atsilikėliais, ir velniai žino kokiomis beždžionėmis. Juk jau net valdžią netrukus rinksime internetu, o ką jau kalbėti apie dabar vykstančius įvairius balsavimus įvairiuose televizijos projektuose, kur už giesmininką Radži telefonu prabalsuojama tūkstančius kartų ir visiems gerai. Arba kitokias internetines apklausas pagal kurias sprendžiami net valstybinės reikšmės projektai ir vėl daugumai puiku :). Apklausų šimtai vyksta internetu, o mes ne, viską braukysime ant popieriuko tušinuku, blyn gerai, kad ne ant bambuko su pagaląstu nagu.
  3. Rinkimų dieną negalima jokia tiesioginė agitacija. Tai ne LKA mintis, o daugumos demokratinių valstybių rinkiminiai nuostatai. Taip, kad čia vėl galima įžvelgti neobjektyvumą, savanaudiškumą parodos metu iš dalyvaujančių pusės. Gerai, mes visi tokie ,,čiesni” ir nieko per parodą neagituosime. Kas garantuos 100 procentų !!! ??? Aš tikrai ne :)
  4. Mąstėm apie žmonių traukos objektą parodai, pridedant balsavimą parodos metu. Padaryta išvada: jei žmogus tingi klaviatūrą paspausti, tai į parodą dėl balsavimo tikrai nevažiuos, todėl rentabilumas gausis minusinis, o jei nežino žmogus, kas tai per produkcija, tai parodos metu bus užliūliuotas ir tada tikrai nebus objektyvus.
  5. Balsų skaičiuotojai būtų apkaltinti nesąžiningumu. Žinant mūsų klaviatūros meistrus – garantuoju.
  Tai tiek, bet ir tai nemažai dar net neįvykus balsavimui rankiniu būdu. O kas būtų po fakto ? Baisu net pagalvoti :)
  Taigi rinkimai vyksta internetu, nesiparinkit, lyderiais taps labiausiai to nusipelnę. Linkiu visiems boiliams sėkmės :)
  P.S. Mano kompas irgi streikuoja, panikos nekėliau, labai norėjau prabalsuoti, todėl subėgiojau pas tris skirtingus kaimynus, prabalsavau už tris mėgstamus boilius. Už kokius ? Deja turiu būti nešališkas :)

 6. ar cia uz boili ar uz gamintoja balsuojam? jei vadinat balsavimas uz boilius, surasykit boilius o ne gamintojus (taciau bus labai ilgas sarasas:))
  jei balsavimas uz populiariausia gamintoja tada ji ir rasykit, jei petras zirniais, lubinais ir kukuruzais gaudo, tai uz ka jam balsuot? – kauno Grudu nepamirskit 😉

 7. Tai už ką čia balsuojam: už populiariausią ar geriausia? Pavadinime ,,Populiariausias” o apklausoje jau ,,Geriausias”. Populiariausias ne butinai bus geriausias ir atvirkščiai. Žodžiu apsispręskit kas prie ko:)

 8. Kiek daug gudručių :) Aš prabalsavau ir nesuku labai galvos dėl visų smulkmenų. Tai juk tiesiog pramoga, ar ne? Ką pakeis jei laimės vienas ar kitas gamintojas? Kas senai gaudo – jau atsirinkę boilius ir tokia apklausa jiems tik šiaip įdomumas. Sutikčiau, kad gamintojams svarbu rezultatas dėl to, kad karpininkai naujokai juos pasirinktų. Bet tas procesas turbūt irgi daugmaž vienodas: gaudo naujokai vienais kitais ir vėliau atsirenka nepaisydami jokių apklausų. Tad nesipykim lygioj vietoj 😉

 9. Tomai, tu geriau pagalvok kaip daugiau įvairių žūklės mėgėjų sudominti rengiama paroda. Daugelis dalyvaujančių prekiauja prekėmis ne tik skirtomis karpių žūklei. Balsavimas tai eilinis prikolas prie viso to renginio :) manau jau laikas pagalvoti ir apie kitus didmenininkus kurie prekiauje žūklės prekėmis platesnio asortimento. Tuo pačiu išaugtu ir besilankančių žvejų mugėje iš įvairių Lietuvos miestų.

  1. Neveikia balsavimas, kiek nori lauk nelaukęs, galvok negalvojęs – tą patį sakinį išmetą, nors valandą žiūrėk į tuos pavadinimus vis tiek tas pats. Sutvarkykit sistemą ir užtikrinkit, kad padoriai veiktų jei darot tokius balsavimus!

 10. Kokius Jus ten irenginius naudojate, tai net neisivaizduoju. Balsavau is kompo, be problemu, pabandziau is telefono, be problemu. Suprantu, kad nesazininga 1 zmogui 2 balsai, bet taip gavosi is idomumo. Meskit tuos savo grauztukus ir baigsis bedos.

 11. Aš nežinojau, kad yra mūsų tautiški aparatai. Reiks paremti gamintojus, nusipirkti jų gamybos. :)
  Ne tą norėjau pasakyti, papraščiausiai kolkas apple dar neužaugo pas mus, daug dar spragų su jais, tiksliau jų daugiau, nei su androidais, ar windows aparatais.

  1. Uzjauciu abstinentus, sunku jiems be degtinytes, jokio relaxo zvejyboje, tik galvos skausmas, kaip pagauti ant kukuruzo, bent komentaruose atsirauna.
   Kas blogai su aiki boiliais? Brangesni uz kukuruzus? Itariu tik nuotraukoj juos mates.

 12. Tomai kad surinkt lėšu lka reikia apmokestint pašarus per paroda 10% nuo parduotu pašaru. yplauktu pinigeliu pasaulio čempionatui pasiruošt!
  O rėmimo kitaip nesulauksi skūpus gamintojai net komandu nestato!

  1. Puiki Idejos ideja!!! Idomu kuris gamintojas bus “lochas” ir is savo kisenes mokes tuos 10%???
   Juk tai bus iskaiciuota i boiloio kaina, ir mokes vartotojas :) Su tokiom idejom toli nueisi.
   Jo, gamintojai tikrai skupus, galetu kokias Starbaits, CCMoore, Dynamit Baits ir pan komandas isstatyti.
   O dar liktu Nash, Nutrabaits, Richword ir …. ot surinktu babkiu LKA :)

 13. Kuris lohas lai nestato parodoj pašaru!
  Laikas irgi but nagliem! Lka ilgio ežere be 10štk. Lt net etapo negauna padaryt. Tai Tomai laikais kiaulės veida ijungt ir surinkt euru! Kaip gamintojai taip lka reikia prisitaikyt prie aplinkos!

 14. Ne visai taip kaip Jus galvojate. Parodos dalyvis(gamintojas) moka organizatoriui dalyvio mokesti (priklausomai nuo naudojamo ploto dydzio ir kitas paslaugas) uz tai gauna teise kontaktuoti su vartotojais pasinaudodamas organizatoriaus idirbiu sioje srityje. Veikia tiesiog rinkos desnis. Jei kuri nors puse nepatenkinta,-sanderio nera. Nera nei “lochu” nei altruistu,- tiesiog verslas tiek gamintojui, tiek organizatoriui.

 15. Neižuvinime esmė reik būt žmogum! o ne plėšiku!
  Žmonės myli renalda!jo darba!bet biški reikia jaust
  ribas! Reik netilėt visi tik šnekat už nugaros kalbėkit ir jis jug žmogus ir gal nusileis iš padebesu!

 16. Renaldas verslininkas – ir viskas tuom pasakyta (čia gerąja prasme). Nematau priežasties kodėl turėtų būti kaina žemesnė. Elementarus pasiūlos paklausos reikalas. Man per brangu – nevažiuoju ten. Yra kas žvejoja, ir daug. Tai jei dabar ir aš pradėsiu zysti, kad ojoj kaip brangu atpiginkit. Tai atpigus bus nusėstos pakrantės kaip viščiukų. Be emocijų pagalvokit, kas geriau Renaldui, Ilgiui ir Ilgio karpiams. Ar 5 žvejai, kurie moka po 100€ (tarkim) ar 50 žvejų, mokančių po 10€?

 17. Man internet Explorer neleidžia balsuoti, mozila leidžia. Bet IP adresa pakeisti užtrunki tik 5min ir balsuok kiek nori , taigi nemanau kad šitas balsavimas bus sažiningas , tiesiog laimės ta kontora kuri netingės prie kompo pasiknisti :)

 18. Pagilink savo IT zinias, tuo paciu pamastysi ar bet kuris irenginys turintis priejima prie interneto identifikuojamas tik pagal IP. Gal tada ir suzinosiu kam tas IP skirtas….
  Grybu karas trumpiau sakant, tarsi tas populiariausio boilio lapelis prideda kazkokios vertes prie pardavimu. Manau gamintojui kaip tik aktualiau yra suzinoti neiskreiptus duomenis, kiek jo idetas darbas yra vertas. O tie pertekliniai talibano spaudinejimai iskreiptu tokius duomenis.

 19. Pabandykime y visą šią situacija pažvelgti racionaliai ir be moteriškų emocijų…
  Renas išsinuomavo Ilgio ežerą 1999 metais.Beje,jis nesiekė to daryti vienas,buvo žmogus kuriam jis siūlė partnerystę.Deje,tas žmogus atsisakė,nes nematė tame jokios perspektyvos (žiūrint iš verslo pusės).Ir visą šią idėją jis ėmėsi įgyvendinti vienas palaikomas to meto taip pat idėjinių karpininkų.Kaip fakta paminėsiu tai,kad 1999 metais ežero ichtiologine padėtis buvo katastrofiška,nusiaubtas jau nepriklausomos Lietuvos patriotų-brakonierių,kuriame plaukiojo visus naikinimo būdus atlaike karpiai ir sprindines kuojytes,lynu populiacija taip pat buvo išnaikinti iki maksimumo,nors būtent jais šis ežeras ir garsėjo.Patikėkit manim,tam kad “pastatyti ant kojų” 28,9 ha vandens telkinį,(toks koks jis yra siandien) reikia labai didelių finansinių injekcijų,daug laiko ir ne ką mažiau nervų ir kantrybės.Jei viską lemtų tik pinigai,tai tokio pobūdžio ežerų Lietuvoje būtų žymiai daugiau.Deje,šiai dienai turime tik 5 tokius vandens telkinius ir nei vienam iš jų negalime žvejoti dovanai.Nes,jie yra nuolatos zuvinami,priziurimi ir mokami mokesčiai valstybej.Nežinau kaip kitur,bet Ilgyje vyko ir tebevyksta kova su brakonieriais.Dabar ji lengvesnė,bet anksčiau tekdavo ir naktimis nakvoti prie ežero ir po teismus lakstyti ir ne su vienu tekdavo “pasikalbėti” vyriškai.Jei kažkas mano,kad 15 eurų už parą žūklės,yra daug,tai pasiūlymas būtų toks,issinuomokite ežerą (kas nėra sudėtinga),padarykite jį patraukliu žvejui ir už paros žūklę imkite 5 eurus,mums žvejams-vartotojams nuo to bus tik geriau.
  Dabar kas liečia RENMAR BAITS veiklą ir produktų kainas.Čia taip pat nėra jokio monopolio ir jokių draudimų.Jei kažkam tik yra noras,tas gali imti ir gaminti.Gali pardavinėti pigiau,o jei tik yra noro,gali dalinti savo produkciją dovanai.Mums žvejams-vartotojams nuo to ir vėl bus tik geriau,nes didesnė pasiūla įtakoja kainų kritimą.
  Taip kad asmeniškai man nelabai aiški priežastis,kodėl Renui reikėtų “nusileisti ant žemės”.Nepatinka ežeras “A”,žvejoji ežere “B”,nepatinka firma “Y Baits”,perki ir naudoji firmos “X Baits” produkciją.
  Ir pabaigai apie raginimą netylėti,nes visi tik ir kalba už nugarų…Gerbiamas ponas “IDĖJA”,aš nežinau kas tu esi,bet is esmės,tai nesvarbu.Jūs raginate visus kalbėti atvirai,būti drasiems ir nebijoti,bet pats slepiates po IDĖJOS psiaudonimu.Tai kurioj vietoj ta jūsų drąsa ir atvirumas?Nes tiesa,neturi nieko bendro su baime ir bijantis vadas,”vyrų į karą nepakels”.
  P.S.
  Gal pakaks tų rietenų ir tulžies liejimo,nes mūsų kaip žvejų misija,išsaugoti didžiųjų karpiu populiacija,įskiepyti meilę gamtai mūsų vaikams ir palikti kažką gražaus po savęs ateinanciom kartom.
  Pagarbiai…

  1. Bent kas parašė pagrindinę mintį !!!
   “Gal pakaks tų rietenų ir tulžies liejimo,nes mūsų kaip žvejų misija,išsaugoti didžiųjų karpiu populiacija,įskiepyti meilę gamtai mūsų vaikams ir palikti kažką gražaus po savęs ateinanciom kartom”

 20. Gražus žodžiai Mariau! Nesinervokit, dėl tu nuomoniu,tam ir yra šis forumas.
  Renaldo darba mes visi gerbiam, ir tos pagarbos nepakeis niekas!
  Perlaužus Renaldo bouli per pus pamatai kiek ten viduj ydėta širdies! Ir to nepaneigs niekas! Gaudžiau ant renmar ir gaudysiu!nes niekas net kopijuot panašei nesugeba! Jonas Butrimavičius Kaunas

  1. Nesinervuoju aš Jonuk.Iš esmės man jokio skirtumo kas kur ir kokio gamintojo produkciją naudoja siekiant savo tikslų.Man be skirtumo kokiaj asocijacijai,ar klubui,vieni ar kiti priklausome.Turiu vieną vienintelį norą,kad visi tarpusavyje bendrautumem pagarbiai,dalintumemes patirtimi diskutuojant ir tokiu būdu keltumem bendrą Lt karpininku lygy.
   Viskas labai paprasta…Turi savo nuomone?Ok,super!Prisistatyk,issakyk ją,argumentuok ir diskutuojam.Nes tik konstruktyvi diskusija padeda tobulėti.
   Jei mes Lietuvos karpininkai norime laimėti PC,tai visų pirma mes turime būti vieningais,palaikyti vienas kitą,dalintis savo patirtimi.O ne užsidaryti savo “sektose” ir toliau savo nosies nieko nebematyti.
   Mes tikrai turime daugiau nei reikia labai stiprių vyrų tam kad laimėti PC ir tai,būtų (bus) visos Lietuvos karpininku pergale.
   Mes jau senai nebe vaikai ir smėlio dėžės tikrai vyrams per ankštos 😉😃

 21. Noriu padėkoti visiems už balsavimą, ir ne tik tiems, kas balsavo už AikiBaits, bet ir visiems kitiems meškerės draugams. Smagu, kai mūsų gaminamas produktas ganėtinai aukštoje pozicijoje. Ir ateityje tikrai stengsimės nenuvilti žvejų ir žuvų. Iki susimatymo parodoje.

 22. Nesvaikit jus su tais boiliais,pilnos rinkos tu boliu kiekvienoj valstybej ir kiekvienas gamintojas sako kad jo geiausi ,tik pripazintu yra desimtys ,tie patys RH ,MAINLINE,RICHWORTH,NUTRABAITS KEVIN NASH ir t.t
  o pas mus dar kaimo lygio produkcija ,vieni kocioja is cc moore mixu kiti is kauno grudu ir t.t. vaiksto po savo kaima ir sako kokie sie boiliai ar paletes nuostabios ,vemt vercia nuo tokiu komentaru !!!!! tokio kompanijos kaip Kevin Nash pasisisamde tokius zvejus kaip Steve Bregs ,Somon Crow, ir t.t. su kuo jus bandot konkuruoti ??? dabar angluose bus paroda galingiausia karpines zukles industrijoj CARP SHOW 2016 ar kas is musu gamintoju ten bus?????? Musu visi gamintojai bus Kaune!!!! Apie ka mes kalbam !! vietines reiskmes ir post komunistiniu valstybiu boiliai !!!! Vienintelis dziugus momentas kad jau kazkas kazka LT daro ir t.t. o sakyti kad jie bus geiausi … tai cia reike gerai pagalvoti pries tarent situos zodzius!!!!!
  Sukit boilius toliau ,kopijuokit likusius kitus,bet gerenio produkto nei U.K. jus nesukursit !!!! Kantrybes Jusu sunkeme darbe!!!

  1. Noretusi Tau kazka atsakyti apie boiliu geruma, patirti, apie Tavo minimus brendus, pavardes, kas is ko daro, parodas, anglus…bet matau neverta, nes esi is anksto suformaves ir tikslingai skleidi, netgi naglokai, savo nuomone. Tai gal tik palinkesiu geru rezultatu zukleje ir ypac varzybose naudojant Tavo favoritinius produktus!

 23. Vyrai bukim biedni bet teisingi,, nieks ant Jusu neburnoja Jus kuret puikius produktus Lt rinkai ir taip toliau …. norejau paklausti Jusu,kokeis pagrindais jusu kuremi boiliai ir receptai pagrysti??,Jus pagavot labai daug dideliu ,rekordiniu karpiu,kad laimejot vietines reiksmes varzybas ,tai cia viskas aisku-super!!!!! Tarkim Jus keliavot po didziuosius Europos ezerus pagavot to ezero recordus naudojant savo masalus ir t.t. Begaudant didziuosiuose ezeruose ,presinguojant kitiems zvejams Jus su savo masalais ,tai padaret geriau???? Kitas klausimas ??Jusu naudojamos medziagos yra sugalvotos Jusu ar nukopijuotas ,nuo kitu gamintoju , ??ar ta pati sudetis medziagu -taip pogi Jusu sugalvota ,paskaiciuota moksliniais tyrimais ,isisavinant zuvu maistigases savybes ,baltymu kieki ir t.t. Tarkim kai tai padare Bill Cottam,Garry Bayes ,Rod Huthinson ir t.t , Jeigu taip ,tada noreciau pamatyti issames lenteles Jusu su paskaiciavimais visu amino rugsciu ir t.t. Burnot nenoriu .,paprasciausiai gerbentis tikrai gerus lietuviskus produktus ,sulaukti issamaus atsakymo o ne pasiklysti google paaieskose… Parodods metu uzduosiu tikrai ne viena ir ne du klausimus as ten busiu Su pagarba1

 24. Su “ia” visai nedraugauji Senas bandytojau:
  reike- reikia rasyti reikia; tarent – tariant; sunkeme – sunkiame, kuret – kuriat; kokeis – kokiais; kuremi – kuriami; issames – issamias; gerbentis – gerbiantis.
  Su pagarba, prasom, ner uz ka 😉

 25. Latviai jeigu Renaldo boiliais gaudo varžybose!
  Lenku ir rusu dauguma! Vyriukai ateis ir iki Anglu
  Laiko klausimas!
  Prašau pasakykit gera žodi tikrai Renaldas aukštam lygi jau boiliu gamyboj!
  Galit sakyt kanapės Renmaro prastos pritariu,karčios žemam lygi,bet ir kaina atsiprašau maža!

 26. Nesutinku su Jonu is Kauno,…is kur toks zinovas???? Latviai turi patys savo puikiu pasaru gamintoju ir dar kokiu. Is kur istraukta, kad lenku ir rusu dauguma gaudo Renmar pasarais. Taip kazkiek perka ir gaudo, bet rusai ar lenkai juk nezvejoja vien Sumbare ar Ilgyje. Jie ir patys turi puikiu gamintoju (daugiau ju paciu perkamu). Pagrindas ir informacija ateina is anglu, ten tam yra sukurta pramone ir laboratorijos. Ar musu pagrindiniai gamintojai turi laboratorijas, ar jie gali sau leisti????? Taip yra tam tikros baltymu, amino rugsciu, tirpumo, risimosi skaiciuokliu lenteles, bet kazin, ar daugiau kuo jie gali naudotis. Miksus jie perkasi kaip baze is pagrindiniu karpiniu pasaru tiekeju, kurie visa pasauli pajunge (N.Zelandija, Ispanija, Norvegija ir t.t.) dadeda priedu ir gaunasi Renmar ar Deepex ar Aiki ar dar kas nors…
  Nereikia cia vienus aukstinti ar kitus kritikuoti. As tik linkiu, kad musu gamintojai ir toliau bandytu ivairias miksu kombinacijas ir butu geriausi.
  Sveikinu Deepex su pirma vieta, matyt kainos ir kokybes santykis dave savo vaisiu.

 27. Gaminkit, bandykit, tik taip kažkas atsiranda naujo :)
  kokios cia paslaptys :))))

  HQ Peach pear Whiskey ( Persikinio kriaušinio viskio skonio)

  ž104 Manų kruopos
  ž0238 Valgomoji druska
  ž0128 Vanduo
  pkp37 Kvapnioji medžiaga Viskis
  KM0023 Kiaušinių masė kg
  KM001 Kiaušinių milteliai
  KM0002 Persikų žievelės
  KM9987 Kriaušių sėklos.

 28. Na tu Ginteli ir duodi, paviešinai slapčiausią info :)
  O gerbiamam nustebusiam komentatoriui, dėl Aiki užimtos vietos, noriu pasakyti, kad jis galimai dar meškerės, ar klaviatūros rankose neturėjo, kaip Gintaras (Aiki) jau kočiojo ir bandė visokias boilių receptūras, ir tik pernai pradėjo gaminti pardavimui, nes iki tol, tik savo, ir draugų reikmėm. Gerai Marius su Renaldu parašė, reik kažkokiu būdu išjungti visus pavydus ir neapykantas, kad kažkam geriau sekasi, kažkas dėl to stengiasi. Suderinti hobi su verslu yra geriausią, ką galima pasiimti iš gyvenimo, o tiems, kas tai pasiekė, lenkiu galvą. Kartais liudna skaityti visokius briedus, kodėl Įlgyje, ar Laumenoje brangu žvejoti, pabandykite tai sukurti, pasiekti Įlgio lygi ir tada manau bus viskas aišku. Dauguma komentatorių visokie vadybininkai, darbininkai, ar kitaip samdiniai. Įdomu už ką jie dirba? Gal iš įdėjos? Nemanau, kad nors vienas įmonės savininkas čia parašytu kažkoki kvailą komentarą, rašo tikrai samdiniai, nes jie matyt sunkiai suvokia kaip yra siekiama įmonės gerovė, kiek įnvescijų ir darbo reik įdėti, kad pasiekti kažkokius rezultatus. Reik ne žlugdyti, o palaikyti visus gamybininkus ir prekybinikus, jie stengiasu ne tik dėl pelno, bet ir dėl mūsų žvejų.
  Todėl prisidedu prie Mariaus, Renaldo ir Jurgio – PEACE tarp visų ligonių.

 29. Jus netikit kad latvius 80% paėmes Renaldas?
  Kiek gaudėm tarp latviu vien renmaro produkcija!
  Ir visi sako kad nepagamina geresniu boiliu patys ir savikaina didesnę tokius darant pačiam!

 30. Jonas Kaunas gaude su 100% latvijos karpininku ir suprato kad 80% ju naudoja Reno 😀 Fantastika. Man lietuvoj nepavyksta su visais pazvejot :( Pvz. As su zmonem kuriais zvejoju irgi gaudo Reno boiliais, bet tai tik 2 zmones 😀 Aiki baits pvz. daugiau zinau zmoniu, bet tai dar nieko nereiskia. Kitas dalykas, nematau ko cia kai kuriuos nustebino rezultatai. Kaip tik manau kad pirma karta realus. Forume uzsiregistrave apie 600 zmoniu, prabalsavo apie 500, Depex su Renu pasiime virs 200 balsu, kitus isidalino like. Man tai viskas realu, taip kaip ir maniau. O tas skirtumas tarp 1-2 vietu, net ir trecios minimalus. Manau laimejo visi trys , tarp kitko vieninteliai lietuviski gamintojai.
  Love, peace and carpfishing!

 31. Stengiuosi nepirkt lietuvisku boiliu, nepasitikiu ir tiek. Desimt metu gamina meti su kobra subyra, negali padaryt kad viskas butu gerai?
  Auksciau receptas parasytas:)) gal vienas kiausinis 1kg. ir imestas del juoko:))) butu 10vnt. kita sneka. Trecia vieta anuliuociau, neatitinka tikroves. Galyt pykt metytit tapkem tokia realybe!
  Nereikia myzti ant akiu ir sakyt, kad siltas lietus lyja.

 32. Paantrinsiu Tadui, dėl balsavimo rezultatų. Pirmiausia balsų kiekiai būtų visai kitokie, jeigu būtų įskaitomi užsieniečių balsai. Ir tikrai pozicijos būtųne tokios kokios dabar yra. Manote Boilie Holic ( BH) negautų didesnio kiekio balsų iš UK, kur jie žinomesni mūsų diasporai negu Renmar ar Deepex ? Ar pavyzdžiui Nano Baits iš Lenkijos ar Ukrainos? , Deeepx iš Airijos ir pan ? Iš tiesų nelabai suprantu visų šių piktybinių komentarų prasmės. Renmar blogai, AIki blogai, geriausi visi kas nelietuviški. Pirmiausia čia buvo balsuota už Lietuvoje populiarius boilius. Kiek prekybininkų prekiauja Nash, Mainline, Stickybaits, Nutrabaits? Ir kiek mūsų tautiečių jais žvejoja? Vienetai ?
  Kitas aspektas, aukščiau ten vienas Jonas iš Kauno komentavo, kad va visi receptai iš užsienio, ir nieko nėra lietuviško, viskas nuplagijuota ir pan. Čia, jau sorry, rask pasaulyje kažką kas nenukopijuota ar neperdaryta ir nepritaikyta savai rinkai. Ir prieš teigdami, kad vienas ar kitas gamintojas gamina kažką blogo ar nekokybiško, įsitikinkite kad tai daugumai o ne jum vienam. Nes jeigu nekimba šiandien ant Renmar, reiškia gal kimba ant Mainline.

 33. Kievienam tai su kuo jis gaudo ir gerai pagauna yra geriausia.
  Baikit pestis, gaudykit ir tikrai pagausit ir be LKA balsavimo ipatumu kokie jie bebutu, pazvejokit sezona su vienais, sezona su kitais tada isvadas darykit ir spreskit kurie jums geresni ir kurie labiau tinkami, bei prieinami.
  Dziaukites, kad turit daug didesni pasirinkima, nei 10 metu atgal ir tuo naudokites, nepeikdami vienu ar kitu. Visi gamintojai zmones, ideda savo laika ir pasiaukojima. Kartais apie tai reikia pagalvot pries kazka peikiant.
  Aciu uz Jusu laika.
  AM

 34. Gera matyt kad vyksta pokalbis,daugėja kas met mūsu ligoniu.Aš su Renmaru einu i kova su karpiu man hnw nėra pavede ir butent netirpstantis tie paprasti su koncervantais.superrr!

 35. Pernai gaudžiau su Renmar tuciu,tai galiu pasakyt,kad visai neblogi boiliukai kibo ant ju tikrai gerai.Norečiau išbandyt ir as hnv bet labai jau brangūs….gal parodoj bus kiek pigesni???

 36. Sveiki,
  pasiskaiciau Jusu atsiliepimus apie boulius ir t.t. tai smalsumo vedinas nutariau istirti labaratorijoje baltymu kieki boiliuose. pasirinkau du vietinius gamintojus ,,renmar baits” ir ,, aiki baits” , ir nevietines gamybos ,,dynamite baits”.
  Tyrimui pasirinkau ,, robin red ” boilius. Rezultatai kaip ir nustebino, tikejaus tikrai kad skirtumas bus nezymus.

  Tyrimo rezultatai :

  1. Renmar Baits
  Baltymai- 34 %

  2. Aiki Baits
  Baltymai- 24 %

  3. Dynamite Baits
  Baltymai- 18 %

  REKLAMOS TIKRAI NEDARAU, NAUDOJU VISU GAMINTOJU PRODUKTUS !!!

   1. Kol boilio visuma nepradeda gaudyti, tas baltymo skaičius yra visiškas niekas. Vien tai, jog yra keletas baltymų šaltinių, pvz, įvairiausių žuvų miltai – šalutinis efektas skirtingi skoniai, skirtingas įsisavinimas, kiaušinio – albumino padauginsi bus kartus boiliai(jei kas juos įkas), pieno baltymai – skaidymo, toleravimo problemos, soja, gyvulinės kilmės ingredientai, kiti priedai duoda savo, vitaminus, skonį, maistinę vertę. Taip kad suvertus į katiliuką pavirti tešlos rutuliukus, tiesiog kad būtų daugiau baltymų nei Aiki ar Reno boiliuose, gausis š…., vat kiek daug tas vienas pats sau baltymo kiekis sako :)

  1. Pasidalinkite prasau kaip jus ta darote? Kaip jus galite matyti (atskirti ) kuriame boilyje yra tokios sudetines dalys kaip GLM, Robin Red, Squid extract, tirpus zuvies baltymai, kepenu milteliai, betainas ir t.t. Manau ne man vienam bus idomu zinoti i ka reikia atreipti demesi vertinant boilius jusu minetu budu. 😀

 37. Yra labai paprastas budas, skaitai etikete ir tiki tuom kas parasyta :) O ar tai tikra suzinai ziema ziuredamas laimikiu foto :))) o kitas budas, tirpini burnoje ir filtruoji tarp dantu.

Parašykite komentarą