14 atsakymai į “FIPSed 2016 metų pasaulio karpių gaudymo čempionatas. Prancūzija. Apdovanojimų ceremonija.

  1. Tai yra didžiausias ir garbingiausias Lietuvos karpininkų pasiekimas per visą Lietuvos carpfishingo istoriją. Aukščiau, garbingiau ir visaip kitaip geriau dar nėra įvykę. Visi esate čempionai, visi alei vieno. Stipru. Pagarba Jums visiems, istorijoje Jau esate pasaulio mastu. Vat už tokią Lietuvą mes kovojom. Ačiū Jums už nuostabias emocijas.

  2. Nuostabios nuotraukos. Labai džiugu už Jus ir už mus visus, kurie tikėjo rinktine jau ne vienerius metus. Tomai, Sauliau, Jurgi ir visi kiti rinktinės nariai palaikymo komanda – aukščiau Lietuvoj nėra… gal dar kada bus)))

  3. Ši čempionatą tikrai stebėjau ir domejausiu. Kažkodėl šeštas jausmas sakė, bus prizininkai, nepavede. Kai vyrai smuktelėjo i 8ta vieta, truputį neramu buvo, bet įvertinus koks trapus skirtumas tarp komandų, labai tikejau, kad pavyks. Taip ir įvyko, fortuna neapleido. Stebėdamas padėti, kai virš paros laikėsi pirmi, džiaugsmui ir baimei nebuvo ribų, kad tik neisautu rusai, ar kiti. Visdelto rusam pasisekė, fortuna juos palepino daugiau, bet pasaulyje antri, fantastika. Viduje net džiaugiausi, kad Tomui paskolintas greitpuodis ir nors trupučiu prisidėjo, gal jame šutinti pašarai labiau patiko prancuziskiems karpiukams :)
    Nuoširdžiai sveikina visus dalyvius, kapitonas, palaikymo komanda ir šiaip visa karpininku bendruomene su fantastisku rezultatu. Jūs geriausi. :)

Parašykite komentarą