Vilmantas Andziulevičius

UAB “PALIŪTIS“ 2011 METŲ KARPINĖS NAUJIENOS

 

Kaip ir praėjusiais metais, šiemet  prekiaujame „PROS“ žvejų batais ir bridkelnėmis, bei „SAMET“ biriais pašarais. Šiais metais praplėtėme prekių, skirtų karpinei žūklei asortimentą ir pradėjome bendradarbiauti su gerai žinomu Lietuvos karpininku ir karpinių boilių gamintoju Renaldu Marčiukaičiu. Nuo šiol mūsų asortimente ir „Renmar team baits“ boiliai. Lietuvos rinkai pristatome 12 rūšių skęstančių ir tiek pat plaukiojančių boilių ir dipus visoms šioms rūšims. Taip pat galime pasūlyti  11 rūšių CC Moore pelečių ir priedų peletems , paruoštų naudojimui kanapių, bei tigrinių riešutų. Visi „Renmar team baits“ boiliai pagaminti naudojant žinomiausių pasaulio gamintojų(pagrinde CC Moore) aukščiausios rūšies žaliavas, bei ilgametę paties Renaldo Marčiukaičio varžybų praktiką, pašarų gamybos žinias ir receptūras. Kad ši produkcija veiksminga, byloja ir paties Renaldo ir kitų sportininkų, naudojančių „Renmar team baits“ boilius, pasiekti rezultatai įvairiose varžybose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Apie kiekvieną gamintoją galim išgirsti įvairiausių nuomonių. Apie „Renmar team baits“ boilius man teko išgirsti įvairiausių nuomonių: kad kažkas apie juos yra tik girdėjęs, bet dar neišbandęs, kad jų neįmanoma paprastai įsigyti, kad jie beprotiškai brangūs… Bet iš savo pašnekovų negirdėjau nei vieno blogo atsiliepimo. Norėčiau išreikšti ir savo asmeninę nuomonę. Tikrai nesu nei pasižymėjęs garsus karpininkas, nei karpinių reikalų ekspertas ar autoritetas, kad galėčiau profesionaliai vertinti vieno ar kitą gamintojo produkciją, galiu išsakyti tiktai savo pastebėjimus. Praėjusių metų vasaros pradžioje pamačiau „Renmar team baits“ plaukiojančius boilius ir nusprendžiau juos išbandyti. Tam tikslui nusipirkau gal 8 rūšis plaukiojančių boilių ir atitinkamai kokius 6 kilogramus skęstančių. Pirmąjį testavimą atlikome viename iš Dzūkijos ežerų. Rezultatas pranoko bet kokius lūkesčius. Sulaukdavome nuo 10 iki 15 kibimų per parą! Tiek naktį, tiek vidurdienį, šviečiant karštai vasaros saulei. Ypatingai puikiai veikė viena rūšis, kuri tikriausiai labai tiko šiam ežerui. Per 3 žvejybas sunaudojau visą indelį. Gaila, kad vėliau nebepavyko įsigyti. Vėliau testavimą pratęsiau per 2 žvejybas Vabalio ežere. Visą laiką gaudžiau viename ir tame pačiame sektoriuje sekliojoje ežero dalyje. Kadangi žvejyba vykdavo vieną ar pusantros paros pasisėdint su draugais, su šašlyku ir naktine karšių žūkle, tai rezultatai nebuvo labai įspūdingi, bet per kiekvieną žvejybą pavykdavo pagauti po 2-4 karpius arba amūrus. Tada atsitiko štai kas: pačioje vasaros pabaigoje nusipirkau naujų dar nematytų Renmar team baits“ plaukiojančių boilių. Vėl žvejyba Vabaliuose, tame pačiame sektoriuje sekliojoje dalyje. Sėdžiu nuo vakaro – jokio gyvybės ženklo. Nusprendžiau išbandyti naują pirkinį. Ir ką jus manot? Po 15 minučių per patį vidurdienį – kibimas. Atsitiktinumas? Galbūt. Tik būtent ant šios rūšies boilių per sekančias 3 žvejybas tame pačiame sektoriuje turedavau nuo 3 iki 8 kibimų per parą. O mano sektorius, anot Vabalio ežero žinovų, vertinamas kaip poilsinis… Abi mano naudotos rūšys tikrai bus šių metų asortimente. O kokio kvapo tai buvo boiliai, gerbiamieji, tai jau teks patiems susirasti…Dar galėčiau pastebėti, kad „Renmar team baits“ boiliai lengvai perduriami su adata(bet ne per minkšti) ir nedaug reikia pridėti švino, kad plaukiojantis boilis stabilizuotųsi.

Pabaigai norėčiau trumpai paaiškinti, kodėl nusprendėme prekiauti „Renmar team baits“ boiliais. Visų pirma tai lėmė, kad aš pats išbandžiau, patikėjau šia produkcija ir nusprendžiau pasirinkti kaip pagrindinę savo pašarinę ir gaudyminę bazę. Kita vertus, mes patys esame Lietuvos gamintojai, todėl nusprendėme konsoliduotis ir paremti dar vieną Lietuvos gamintoją. Tikiuosi, kad šitas mūsų sprendimas tikrai nudžiugins visus Lietuvos karpinės žūklės mėgėjus ir profesionalus, kadangi tikrai gera produkcija pasirodys Lietuvos parduotuvėse visuose regionuose.

 

Nuo balandžio mėnesio „Renmar team baits“ boilių bus galima įsigyti:

Vilniuje – „Aznisa“, „Fanatikai“, „Laikas žvejoti“

Kaune – „ Pas Gytį“, „Žvejoklis“

Šiauliuose – „Laurita“, R. Adomaičio įmonė, „Baltic fortūna“

Marijampolėje – „Vienam gale prekyba“

Artimiausiu metu planuojame šia produkcija prekiauti Alytuje, Panevežyje, Klaipėdoje, Tauragėje ir Utenoje.

Didmeninė prekyba: UAB „Paliūtis“, Žirnių g. 6, Vilnius. Email: vilmantas@paliutis.lt, tel: 8-699-64652.

Beje, baigiant norėčiau pridurti, kad „Renmar team baits“ produkcijos platinimu Lenkijoje užsiėmė kitas Karpininkų asociacijos Generalinis rėmėjas – AJ GROUP, atstovaujantis prekinius ženklus PROS  ir SAMET .