Puiki naujiena.

„Po dienos, kai mano draugas pagavo pačią didžiausią savo gyvenimo žuvį, tame pačiame vandens telkinyje aš sugavau karpį, kuris nuo šiol bus naujas pasaulio rekordas“.

47-nerių Paul Roberts ir 39-nerių Richard Middleton pirmą kartą nutarė aplankyti LeGraviers ežerą, kuris yra netoli Dijon ežero, kuriame jie abu yra pagavę daugybę karpių.

Iš misterio Paul Roberts interviu Didžiosios Britanijos žūklės žurnalui:

„Buvo labai šalta ir niekas net numatyt negalėjo, bei nuojauta nekuždėjo nieko ypatingo ar netikėto. Neimant to domėn, važiuodami su Richard  link ežero mes vienas kitą erzinom, ir nusprendėm, kad reiktų surengti tar mūsų dvikovą. Atvykus prie ežero ši idėja buvo pamiršta, kadangi mes buvome užimti žūklavietės įsirengimu bei kitais paruošiamaisiais darbais. Ir kai iškart pirmąją atvykimo dieną Richard sugavo milžinišką 83 lb (37,64 kg.) karpį, aš supratau, kad mano šansai varžytis su juo yra lygūs nuliui… Bet nepraėjus nei pusei dienos, po vieno iš kibimų aš supratau, kad aname gale labai stipri ir gal būt didelė žuvis. Kai mums su draugu pavyko įprašyti šį karpį į graibštą, mes nežinojome kur dingti iš džiaugsmo. Mūsų sielas užliejo neperduodamos žodžiais emocijos. Mes pašaukėme ežero savininką, kad pasvertumėm su juo kartu žuvį. Kai svarstyklių rodyklė sustojo ties 94 lb (42,67 kg.) žyma, Richard susiėmėm už galvos, o aš rėkiau iš laimės! Po kelėtos sekundžių Richard ir ežero savininkas pasveikino mane su nauju pasaulio rekordu. Pagal šio ežero taisykles, svėrimą ir žuvies fotosesiją galima atlikti tik ant vandens, bet esant šioms aplinkybėms galima padaryti ir išimtį. Ši žuvis taps mano kaip karpininko karjeros apogėjumi, o apie šią žūklę aš vėl ir vėl pasakosiu savo draugams, vaikams, anūkams”.

Pagal užsienio spaudą paruošė- Generolas

http://www.sportfishing.ua/