Ilgai brandinta Ruslano Kotelnikovo idėja padėti vaikų namams pagaliau įgyvendinta. Šių metų rugpjūčio 15 d. Lietuvos karpininkų asociacija surengė pažintinę žvejybą su vaikais iš Vilniaus 2-ųjų vaikų globos namų.
Prieš renginį šiek tiek baiminausi, kad kas nors nepasiseks arba ivyks kas neplanuoto, bet, pasirodo, veltui, nes viskas vyko sklandžiai. Patys vaikai išsprendė visas bendravimo spragas. Jų nenumaldomas noras žvejoti ir žingeidumas gali prakalbinti net didžiausius snobus. Nors žuvys kibo nenoriai, bet laikas praleistas su vaikais prabėgo labai greitai, juolab kad svetingas karpyno šeimininkas Raimis vis intrigavo: o vakar tai kibo! Gerai, kad esame karpininkai – galbūt kantriausi žvejai pasaulyje ir tos kantrybės tikrai sąžiningai mokėme jaunuosius žvejus. Kituose tvenkiniuose žuvys kibo, na o pas mus – kaip visada. To vienintelio ,,karpinio“ kibimo mes, žinoma, sulaukėme. Kiek buvo džiaugsmo, žodžiais apsakyti neįmanoma. Su Remigijaus pagalba jaunasis žvejys ištraukė „dyyydelį“ karpį, na o po to  (žinoma po bendros foto sesijos) karpiukas buvo paleistas atgal į savo valdas.
Gardūs buvo pietūs gamtoje ir pasakiško skonio desertas, klubo „SAZANAS“ tortas. Deja, vakarop mus visus išgąsdino staiga pasikeitęs oras. Teko greitai nutraukti žvejybą, bet, manau, vaikams tai sukėlė dar didesnį norą žvejoti, nes važiuodami namo jie vis klausinėjo ,,kada bus kitas kartas?”
Ta proga LKA ir vaikų vardu norėčiau padėkoti šios šventės rėmėjams: Marijampolio tvenkinių šeimininkui Raimiui, UAB ,,ROMADA“, UAB ,,ESMERA“,  žurnalui ŽŪKLĖ PLIUS, A. KIRSNIO įmonei, klubui ,,SAZANAS“ ; Linui Povilaičiui,  Arvydui Eizitavičiui, Audriui Barysui, LKA narių žmonoms: Janinai Budienei ir Oliai Kotelnikovai.

Visgi didžiausios pagarbos nusipelnė LKA didvyriai (jie paaukojo savo asmenines lėšas ir žvejybinį savaitgalį!!!) : Audrius Zmitravicius, Darius Liobė, Ruslanas Kotelnikovas, Igoris Maksimas, Edvardas Politika, Remigijus Pupelis, Audrius Daugėla, Valdas Paliulis, Remigijus Motiekaitis.
Šventes akimirkas padėjo užfiksuoti Živile Budaitė, Valdas Paliulis ( Adziukas) ir Audrius Daugėla.

LKA valdybos narys Tomas Būdas.
2009m. rugpjūčio 16 d.