lka_logo

 

 

Padėka už 2 % paramą

 

Dėkojame visiems parėmusiems Lietuvos karpininkų asociaciją (toliau LKA). Didelis AČIŪ tiems, kurie skyrė savo 2 % gyventojų pajamų mokesčio mūsų veiklai skatinti. Šiais metais Valstybinė mokesčių inspekcija už 2014 metus į LKA sąskaitą pervedė 1197 eurus, kuriuos skyrėte Jūs iš savo 2 % pajamų mokesčio. Šie pinigai, kaip ir kiekvienais metais bus panaudoti LKA tikslams pasiekti.

Mes ir toliau vykdysime savo veiklą atsižvelgdami į Lietuvos karpių žūklės mėgėjų nuomonę. LKA kiekvienais metais rengia parodas ,,Viskas karpių žūklei“ , vykdo apklausas, organizuoja ilgą sportinės karpių žūklės Lietuvos čempionatą, atrenka geriausius atstovus dalyvavimui pasaulio čempionatuose ir šią veiklą plačiai aprašo internetiniame puslapyje www.laukarpis.lt , žūklės žurnaluose, kituose spaudos leidiniuose, socialiniuose tinkluose bei savo švietėjišką misiją dalinasi su TV laida ,,Apie žūklę“.

Mes neapsiribojame tik išvardintais darbais, taip pat aktyviai dalyvaujame mėgėjiškos žūklės taisyklių formavime ir kas labai svarbu, rūpinamės, kad Lietuvoje aktyviai būtų veisiami karpiai. Šios veiklos vaisius Jūs jau turėjote pastebėti. Mūsų tikslas ateities kartoms perteikti ir palikti daug gražių įspūdžių, akimirkų bei gerojo adrenalino meškeriojant nuostabiuose Lietuvos gamtos vandens telkiniuose.

Be Jūsų nebūtų mūsų, o kaip mums padėti galite rasti čia.

 

Lietuvos karpininkų asociacija