FIPSed 2016 metų pasaulio karpių gaudymo čempionatas. Prancūzija. Antros dienos rezultatai.


Jurgis Gudauskas
Dažniausiai karpininkas

Nuo paskutinio mano parašymo papasakoti daug nėra ko. Džiugina tai, kad Aurimo ir Dariaus komandos B19 sektoriuje pagautas dar vienas karpis 21:00 val. rezultatuose mus išlaikė 6 pozicijoje. O labiausiai ir toliau glumina A13 sektoriaus beviltiškumas. Tingintiems nagrinėti žemiau pateiktas rezultatų lentelę trumpai pasakysiu, kad A1-A13 pazonėje pagavusios kol kas tos pačios 4 komandos. Visą popietę ir vakarą Tomas su Sauliumi praleido pas Olegą su Tomu strateguodami super aukštomis karpinėmis temomis.

Šiam vakarui tiek. Tie, kurie grįžo į kempingą, miegos su mobiliakais prie ausų. Tie, kurie liko budėti prie sektorių, ko gero nemiegos ir visą naktį stebės konkurentus.

Ar visi ten, Lietuvoje, suspaustus kumščius tebelaikot???

45 atsakymai į “FIPSed 2016 metų pasaulio karpių gaudymo čempionatas. Prancūzija. Antros dienos rezultatai.

  1. Gerai iliustruojantis pagautas žuvis vaizdas – nuotrauka su sektoriais ir su raudonais taškais. Matosi kur koncentruojasi karpiai. Prieš varžybas bijojome kišenių (įlankų), nes manėme, kad žuvys pasitrauks į gylius nuo spombų. Taip neatsitiko, anaiptol žuvys bijo iš ten išplaukti. Tos kišenės tai rezervatai, jose šiaip draudžiama žvejoti, nes ten yra karpių neršyklos.
    Tiesa šioje nuotraukoje daug kur neatitinka tikrovės sektorių kryptys,nuotoliai, todėl galima susidaryti vaizdą, kad šalia kažkas gaudo, o kiti prie pat ne. Bet tai ne esmė, o tik šiaip paaiškinimas.
    https://www.laukarpis.lt/forumas/viewtopic.php?f=63&t=861&start=75

  2. Vyrai, laikykitės įsikibę. Interneto platybėse sklando gandas, tikiuosi melagingas, kad pakeistas Treneris. Tikiuosi gandas melagingas, nes tai būtų skandalas.
    Be to, p. Jurgis rašė, jog Darius (rankelė) yra čempionas. Patikslinu – Čempionas yra tik vienas ir visam laikui. Ir jeigu jis būtų pakeistas – to visuomenė neatleistų š. m. vestuvėse.

  3. Štabas dirba vakarais sklandžiai. Sekantį posėdį reiktų pratęsti ilgiau ir netgi dienos metu posėdžiauti – rezultatai nuostabūs. Ar u- tokią Lietuvą kovojom – Taip, už tokią. Palaikymas yra, tikėjimas irgi. Nepavesk Treneri, oi nepavesk))) – rinkimai jau šiemet…

Parašykite komentarą