Autorius: evil
Dažniausiai karpininkas
Foto: Generolas
Karpininkų asociacijos valdybos narys

Welcome Party

Vakarykšio straipsnio pabaigoje jau galėjote pamatyti „Welcome Party“ nuotraukas. Neįtikėtina! Pravažiavome visą Rumuniją ir negalime atsistebėti gana vargingos šalies svetingumu ir dosnumu svečiams. Šventėje, vykusioje čia pat, mūsų kempinge, nuo vaišių lūžo stalai: nacionaliniai Rumunijos užkandžiai, vynai, ant laužo keptas jautis ir dar gausybė kitų patiekalų. Temperamentingi šokėjai ir dainininkai nenuilsdami linksmino komandas taip, kad net visų šalių dalyviai pašoko nuo kėdžių šokiui. Komandos draugiškai bendravo tarpusavyje, nesijautė jokios įtampos, tarsi visi čia susirinkome ne lemiamai kovai, o gerai praleisti laiką. Vėl sutikome metus laiko nematytus bičiulius iš Latvijos, Kazachstano, Rusijos, dendravome, juokavome, keitėmės išgalvotomis “sėkmingo boilio Rumunijoje” taktikomis. Tačiau jau prieš 23 val. salė pradėjo tuštėti – kad ir kaip atpailaiduojančiai veikė vakarėlio nuotaika, visi suprato, kad svarbiausia dabar – poilsis. Ne išimtis ir mes, greit sugrįžę į savo namukus. Kadangi prie mūsų jau vėlai vakare prisijungė ir Ruslanas Kotelnikovas (pernai metų rinktinės narys) su žmona Olga, visi patraukėme prie jūros dar valandėlę pasėdėti ir paplepėti tiek apie varžybas, tiek apie kitas žvejybas.

Poilsis

Kaip jau minėjau ankstesniame straipsnyje, Lietuvos rinktinė apsistojo kempingo namukuose. Kempingas tvarkingas, saugomas ginkluotos apsaugos. Namukai tvarkingi, švarūs ir patogūs. Ir svarbiausia mums, provincialams – jūra už nepilnų 100 metrų! Tuo visi iš ryto ir pasinaudojome – vietoj rytinės mankštos visa komanda išsimaudė Juodosios jūros bangose. Namukuose kaimynystėje apsistoję daugelio šalių komandos, tačiau pats įdomiausias dalykas tas, kad mus apgyvendino antrame didelio namuko aukšte, nes pirmame apsistojusi… Pietų Afrikos Rinktinė. Štai ir dabar, kol terasoje rašau straipsnį, komandos kapitonas Tomas net persisvėręs per turėklus žiūri ir uosto jaukus, kuriuos apačioje ruošia daugkartiniai čempionai. Padėt tai nežinau ar padės, nes taktikos tikrai nekesime, tačiau keletą įdomių dalykų tikrai pavyko „iššnipinėti“.

Atidarymas

9 valandą visos komandos susirinko prie centrinio kurorto viešbučio ir organizatoriau pratęsė vakarykštį „juodą“ darbą – toliau rinktines bandė užliūliuoti savo svetingumu. Kiekviena rinktinė, lydima žavių merginų, buvo palydėta į atvirus autobusus, kuriais patraukėme per visą kurortą. Patikėkite, tokios prabangos ir prašmatnumo tikrai nesitikėjome: priekyje važiavo sunkvežimis su scena, ant kurios pradžioje grojo pučiamųjų orkestras, o po to jų vietą užėmė didžėjus su būreliu go go šokėjų! Autobusų kolona važiavo su policijos palyda, kuri stabdė eismą ir lydėjo mus per visą miestą. Rumunai, “tūsovni” žmonės, kišo galvas pro langus, mojavo nuo šaligatvių, sveikino iš automobilių. Va čia tai šventė, va čia tai dėmesys! Po ekskursijos per miestą autobusai mus atvežė į parodų pavilijoną, kuriame, po ilgų sveikinimo kalbų atidarėme žūklės, medžioklės bei plaukiojimo priemonių parodą. Aišku, visos delegacijos iš karto puolė prie karpine įranga prekiaujančių stendų. Ypač domino rumuniški karpiniai jaukai, kuriais, pasak mūsų „šnipų“, dalyvavusių varžybų „repeticijoje“, ir gaudė Rumunijos komandos. Šiek tiek pašmirinėję po parodą grįžome į namukus – visgi jau reikia ruoštis rytojaus varžybų startui. Šiandien, 16 valandą su Tomu ir komandos nariu Linu vyksime prie ežero, kur bus traukiami eiliškumo ir zonų burtai. Taip pat įvyks pirmasis kapitonų susirinkimas, kuriame aptarsime problemas, kurios gali iškilti (arba iškyla kasmet). Visi kiti komandos dalyviai jau ruošiasi – sistemėlės, PVA, jaukai ir t.t. Kiekviena smulkmena labai svarbi. Kodėl į kapitonų susirinkimą važiuos Linas? Pasak visų komandos narių, dalyvavusių atrankos varžybose Lietuvoje, jo ranka sėkmingiausia, nes nuolatos ištraukdavo sektorius, kurių Swedcarp komanda norėjo. Nors dabar tokių sektorių nežinome, tačiau tikimės, kad sėkmė ir čia jį lydės. Vakare, 19:00, mūsų dar laukia Opening Gala atidarymo ceremonija. Jau net aš nelabai suprantu, ko galima tikėtis šiandien, jei vakar tiek vaišės, tiek organizavimas buvo aukščiausio lygio. Gal tikrai rumunai bando užmigdyti rinktinių budrumą??? :)

Keletas foto iš kelionės autobusu ir varžybų atidarymo ceremonijos:

Romania 002

DSC_0177.JPG - DSC_0178.JPG - DSC_0180.JPG - DSC_0183.JPG - DSC_0185.JPG - DSC_0194.JPG - DSC_0195.JPG - DSC_0197.JPG - DSC_0202.JPG - DSC_0204.JPG - DSC_0207.JPG - DSC_0210.JPG - DSC_0212.JPG - DSC_0213.JPG - DSC_0220.JPG - DSC_0221.JPG - DSC_0222.JPG - DSC_0223.JPG - DSC_0224.JPG - DSC_0226.JPG - DSC_0227.JPG - DSC_0231.JPG - DSC_0237.JPG - DSC_0241.JPG - DSC_0243.JPG - DSC_0244.JPG - DSC_0246.JPG - DSC_0247.JPG - DSC_0249.JPG - DSC_0254.JPG - DSC_0257.JPG - DSC_0258.JPG - DSC_0261.JPG - DSC_0262.JPG - DSC_0264.JPG - DSC_0265.JPG - DSC_0267.JPG - DSC_0268.JPG -