1 etapas, pabaiga

Pasibaigė 2012 metų Lietuvos karpinės žūklės čempionato I etapas (Paliūčio taurė). Motulė gamta nepagailėjo išbandymų- spigino saulė, siautė uraganinis vėjas, o šiandien dar ir kruša iškrito. Varžybų dalyviai laikėsi didvyriškai, kai kas nemiegojo visas 100 valandų (sunku patikėti), deja, pasisekė ne visiems. Bet ką gi padarysi, kad ta pirma vieta tik viena, tačiau dar viskas priešakyje, dar yra galimybė parodyti kabliukų aštrumą, pašarų naudojimo subtilybes bei norą tapti Lietuvos čempionu sekančiuose etapuose.

Taigi, Jūsų dėmesiui etapo nugalėtojai, komanda “BH team”, vedama pernykščio Lietuvos karpių žūklės čempiono Sauliaus Navickio:

I vieta

BH team- Saulius Navickis ir Raimondas Jablonskas


II vieta

Paliūtis- Vilmantas Andziulevičius ir Valerijus Belous


III vieta

Swedcarp- Linas Rubys ir Sigitas Lokcikas


Didžiausia žuvis (18,650 kg.)

Broliai rankelės- Darius Grigaitis ir Modestas Grigaitis


Mažiausia žuvis (4,000 kg.)

Grand cargo

I etapo turnyrinė lentelė:

Komandos Komandos Bendras Taškų Vieta
pavadinimas nariai svoris suma
BH team Saulius Navickis, Raimondas Jablonskis 56,450 -1 1
Paliūtis Vilmantas Andziulevičius, Valerijus Belous 53,850 -2 2
Swedcarp Linas Rubys ir Sigitas Lokcikas 43,900 -3 3
Siprak – Starmer Baits Remigijus Rupeika ir Povilas Janeika 40,050 -4 4
ADD team Algirdas Daukšas, Darius Gudžiūnas 35,300 -5 5
Žaibas Šarūnas Kasiulis ir Edvinas Kasiulis 31,550 -6 6
Grand Cargo Ruslanas Kotelnikovas ir Airidas Koržovas 27,900 -7 7
Broliai rankelės Darius Grigaitis ir Modestas Grigaitis 26,700 -8 8
Lieruva Deivis Kvietkauskas ir Justinas Utaravičius 22,450 -9 9
Salmo team Darius Surgautas ir Justinas Gudžiauskas 10,550 -10 10
Carp 4 fun Vilius Šiliauskas, Mindaugas Gyvis 4,800 -11 11
Mortar Akmenė Romualdas Balčytis, Julius-Arnoldas Mituzas 0,000 -13,5 12
Construction partners Vytautas Vasiliauskas, Darius Liobė 0,000 -13,5 12
Ružik & Zbynia Olegas Ružickis, Zbignevas Balkovskis 0,000 -13,5 12
R&M- Romada Remigijus Motekaitis, Marius Laureckis 0,000 -13,5 12
Atrankoje nedalyvaujančios komandos
Miškiniai Rolandas Tatarunas ir Monika Tatarunaitė 9,600

Thermoplast Bartlomiej Rutkowski, Robert Kupski 0,000

Naujokai Vytas Griškevičius,Raimundas Ažukas 0,000

Detalią varžybų lentelę su sugautų žuvų skaičiumi, svoriais ir vidurkiais galite parsisiųsti iš čia

Uždarymo akimirkos:

1 etapas, finalas

DSC_0193.JPG - DSC_0197.JPG - DSC_0202.JPG - DSC_0203.JPG - DSC_0212.JPG - DSC_0213.JPG - DSC_0218.JPG - DSC_0219.JPG - DSC_0221.JPG - DSC_0224.JPG - DSC_0225.JPG - DSC_0226.JPG - DSC_0227.JPG - DSC_0230.JPG - DSC_0234.JPG -

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.