Saulius Navickis
2011 metų Lietuvos karpių gaudymo čempionas

 

FINALINIS ETAPAS PUNIOS TVENKINYJE

Po Tauragėje įvykusio etapo mūsų komanda pateko į šešetuka, buvo aišku- viskas spręsis Punioje.

Punios telkinys man asmeniškai buvo kažkiek pažįstamas, kaip ir visi telkiniai turėjo taip vadinamus prizinius sektorius tai 7, 5 ir 1.Likusieji- darbiniai. Buvo nuspręsta padaryti treniruotę,  testavimui buvo pasirinktos kelios firmos, treniruotėje vienareikšmiškai geriausiai pasirodė Sticky Baits XS ir deriniai su juo. Iš per treniruotę pagautų 11 karpių 9 buvo suvilioti būtent juo.

Ilgai nesvarstę varžybom pasirinkome Sticky baits produkcija.

Išaušo ilgai lauktas ketvirtadienio rytas, nors registracija į varžybas buvo numatyta 8val. jau nuo 7 val. aplink telkinį vaikščiojo būrelis nekantraujančių žvejų. Artėjo mistinis burtų traukimo momentas, nuo sektoriaus priklausys labai daug. Galima sakyti mums burtai nepavyko, teko 2 darbinis sektorius su rimtais kaimynais,, Grand prokarpius’’ iš kairės ir ,,Romada’’ iš dešinės. Tikrai lengva nebus, bet viltį teikė gerai užsirekomendavę Sticky baits produktai. Startas- masalai skrenda į pasirinktus gaudymo taškus, kibimas po 30min.,bet žuvis išsipurto. Po to sekė dar keli kibimai, bet atsidaryti taip ir nepavyko. Padarėm pašėrimą, kibti pradėjo karšiai ir karosai,tai nedžiugino. Atsidaryti pavyko tik 2val. nakties, ant mato atgulė 10,6kg. karpis.Pradžia yra ir tai svarbiausia. Iki ryto dar pavyko suvilioti 13kg. ir 6 kg. gražuolius, visi neatsispyrė Sticky baits XS ir Pop ups kombinacijai. Duvo dar daug visko per 72val. varžybų ir kibimų, kada važiavo iškart po 2 meškeres ir skaudžių praradimų, kai stambios žuvys pasilikdavo žolėje.

Apibendrinant galiu drąsiai teigti, kad 90% kibimų buvo būtent ant Sticky Baits XS boilių su įvairiais akcentais. O taip vadinamas auksinis 4,2kg. karpiukas, kuris buvo pagautas iki finišo likus nepilnai valandai, susigundė grynu XS boiliu. Tai lėmė trečią vietą etape ir čempionų titulą. Manau kitoms varžyboms pasirinkimas Nr.1 bus tiktai Sticky baits produktai.

Iki pasimatymo prie vandens telkinių.