Baigėsi Lietuvos sportinės karpių žūklės čempionatas. Paskutinis etapas „Žūklys.lt“ taurė Rugpjūčio 6 – 9 dienomis vyko Latvijoje nuostabiame Balotės ežere. Didžiausi sveikinimai etapo nugalėtojams komandai „KBM Team-Sūduva” – Edgaras Arbačiauskas, Tadas Urbonas ir Mantas Čėsna. Antroji vieta „Broliai rankelės” – Darius Grigaitis ir Modestas Grigaitis. Trečioji vieta „L&P Carp Team” – Lukas Stancelis ir Paulius Banionis. Su didžiausiomis fanfaromis skelbiame naujuosius Lietuvos Sportinės Karpių Žūklės Čempionus 2020, tai komanda „Trauk Žuvį LT” – Mantas Staškus, Petras Aniulis ir Gytis Mikšiūnas. Vicečempionai „Broliai rankelės” – Darius Grigaitis ir Modestas Grigaitis ir bronzos laimėtojai vienintelė ne Lietuvos komanda, bet visiems lietuviams įkrėtus į kaili tai mūsų braliukai latviai „Amigo carp” – Vitalijs Necepurenko ir Ilja Ibatullins.

„Trauk žuvį LT“ komanda tampa antra kartą Lietuvos čempionais ir papildo savo kolekciją dar vienais čempionų titulais. Du kartus ar daugiau laimėję Lietuvos čempionatą iki šiol buvo laimėję tik Saulius Navickis ir Tomas Būdas, todėl Mantas Staškus ir Petras Aniulis prisijungia prie šios garbingos čempionų komandos.

 

Dar kartą galime įsitikinti kokia yra nenuspėjama sportinė karpių žūklė.  Jeigu jau didelių klausimų dėl Lietuvos čempionato nugalėtojų daug nekilo, kadangi „Trauk Žuvį LT“ į paskutinį etapą atsivežė didelį taškų bagažą, tai dėl antros vietos pretendavo, net 7 komandos. Viso čempionato antra ir trečia vieta keitėsi kiekvieną žuvies svėrimą ir nebuvo aišku, kas taps Lietuvos sportinės karpių žūklės vicečempionai ir bronzos laimėtojau iki pat finalinės sirenos, nes viena žuvis galėjo lemti visą sezono rezultatą.

Apie Ežerą Balotė – Tai įspūdingas 180 hektarų ežeras kurio kranto linija virš 4 kilometrų sudėjus abu krantus. Plotis vietomis siekia iki kilometro. Didžiausias gylis siekia iki 5 metrų.Ežeras yra užveistas neįsivaizduojama mase mažų karpiukų. Labai saugomas ir stebimas aukščiausio lygio kameromis ir kitais elementais. Teisėjai galėjo iš namelio neišeiti, o prisitraukti kiekvieną sektorių iš arti per monitorių ir pamatyti ką kuri komanda daro. Negana to, kad ežeras labai žuvingas, bet nustebino, kad jame labai puikiai kimba ant ZIG RIG sistemos, kas karpinę žūklę paįvairina iki aukščiausio malonumo. Tas ežeras turi didelių ambicijų, po 4-5 metų planuoja priimti Pasaulio čempionatą. Dabar ežere karpių vidutinė masė yra nedidelė apie 2,5 kg. bet kažkada, kai tie karpiai užaugs turėsime vieną geriausių karpinių telkinių rytų Europoje.

Galutiniai rezultatai:

Akimirkos iš varžybų: